Як підвищити персонажа в галактиці.

«Галактика» - мобільний сервіс, що надає абонентам можливість спілкування через програму ISQ, електронну пошту, чат і т.д. в ігровій формі. Будучи учасником чату в «Галактиці», кожен персонаж повинен мати певний авторитет, що дає право на здійснення тих чи інших дій (пропозиція дружби іншим користувачам і т.п.)
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон;
  • - гроші;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб безкоштовно підвищити авторитет в «Галактиці», зайдіть в меню програми і виберіть пункти «Мій статус» або «Моє інфо» (залежить від версії програмного забезпечення). Перейшовши по закладці «Авторитет», у новому вікні ви побачите додаткову інформацію. У його верхній частині буде знаходитися посилання, що дозволяє залучати рефералів.
2
Майте на увазі, що рефералами називаються люди, що зареєструвалися в додатку по вашому посиланню. Крім того, вони повинні вносити гроші для покупки дій в «Галактиці». Як тільки реферали здійснять свою першу покупку на сервісі, ваш рейтинг почне зростати.
3
Розмістіть посилання для залучення рефералів на вашому сайті або на особистій сторінці в якійсь із соціальних мереж, наприклад, в «Однокласниках» або «В контакті» і т.п. Деякими користувачами створюються спеціальні ресурси на безкоштовних хостингах, з подальшою їх розкруткою. Робиться це з метою залучення більшої кількості потенційних рефералів.
4
Запрошуйте своїх друзів в чат «Галактика», скориставшись безпосередньо телефонним апаратом. Запустіть програму, натисніть на клавіатурі символ «#» і в меню перейдіть за посиланням «Сказати одному». Потім в пропоноване поле введіть телефон вашого друга. Він отримає sms-повідомлення з пропозицією завантажити програму для чату за вашою посиланням. Якщо запрошена людина ним скористається, ви підвищите свій авторитет.
5
Купуйте авторитет. Він позначається зірками і алмазами різних кольорів. Можна почати з покупки невеликих зірочок, які в міру зростання вашого авторитету будуть замінюватися алмазами. Для цього внесіть гроші на свій рахунок в чаті. Зробити це можна різними способами: через платіжні термінали, в салонах мобільного зв'язку, за допомогою sms-повідомлення, пластиковою картою або електронними грошима.
6
Після надходження грошей на ваш рахунок, ви зможете витратити їх на придбання різних предметів або дій в чаті, на підвищення авторитету, подарунки друзям та ігри. Щоб підвищити авторитет за гроші, зайдіть в «Меню», виберіть розділ «Моє інфо», «Авторитет» і купіть там стільки очок, скільки вам потрібно.