Як начісувати волосся. Як зробити начісування на довге волосся.

начосом в останні кілька десятиліть не виходить з моди. Пишні, легкі, пухнасті волосся створюють враження чогось легковажного і стильного. Зробити начісування зовсім неважко, якщо ваші волосся досягли певної довжини. Можна звернутися за допомогою в перукарню, але можна впоратися і власними зусиллями.
Інструкція
1
Перед тим, як виконувати начісування, вимийте волосся . Вони стануть легкими і пухнастими, а начёсивать такі волосся стане куди простіше.
2
Волосся висушіть веном, нахиливши голову вперед. Використовуйте спеціальні насадки для фена, які додадуть волоссю об'єму і пишності. Намагайтеся підняти волосся біля коріння - так укладання буде триматися довше і виглядатиме більш природно.
3
В той час, коли ви будете сушити волосся , акуратно розчісуйте їх, але намагайтеся не розгладжувати, щоб не зіпсувати ефекту легкості і легкості.
4
Коли ви вимиєте, висушіть і вичісувати волосся , переходите до наступного етапу. Візьміть гребінець з частими і тонкими зубцями. Виділіть пасмо волосся з потиличної частини голови. Слідкуйте, щоб пасмо була рівною.
5
Починайте начёсивать її, рухаючись знизу вгору, за допомогою плоскої гребінця з частими зубчиками. Коли начешете 3-5 см волосся від потилиці, просувайтеся вище. Як тільки ви закінчите начёсивать одну пасмо, візьміть іншу. Так начешіть все пасма, які хочете підняти.
6
Якщо ваші волосся досить рідкі і їх складно начёсивать, побризкати їх біля коріння лаком для волосся. Верхній шар волосся залиште не зворушеним. Надалі ви прикриєте цими волоссям заплутані пасма.
7
Після того, як ви начесали волосся , надайте їм форму, все пасма поверніть в початкове положення. Внутрішні пасма, особливо поплутані, прикрийте верхніми пасмами. Візьміть гребінець з рідкими зубами і дуже акуратно розчешіть волосся від коренів до кінчиків, намагаючись не порушити начісування.
8
Оцініть свої старання, дивлячись на себе в дзеркало. Якщо вам здається, що начісування недостатньо пишний, якщо вам не подобається, як лежать волосся , повторіть процедуру, приділяючи увагу тим місцям, які здаються вам невдалими.
9
Після того, як ви будете задоволені результатом, закріпіть начісування лаком сильної фіксації. Пам'ятайте, що начісування кілька травмує волосся . Роблячи начісування постійно, ви можете пошкодити їх, волосся почнуть сіктися на кінцях, виглядатимуть слабкими, стануть неслухняними. Використовуйте начісування в якості парадної зачіски, а не щоденною.