Як викласти пісню на сайт.

Якщо вам сподобалася та чи інша пісня, і ви вирішили викласти її на який-небудь сайт, будьте дуже обережні. Це необхідно, щоб уникнути звинувачень в порушенні авторських прав, закон про захист яких не так давно вступив в силу.
Інструкція
1
Відповідно до закону про захист авторських прав, ніхто, крім правовласників, не має права без дозволу публікувати нову пісню чи фільм. Тому, публікуючи свіжі мультимедійні ресурси, які захищені авторським правом, ви ризикуєте накликати на себе певну відповідальність.
2
Деякі інтернет-портали не дотримуються закон і здійснюють публікацію мультимедіа продукції на свій страх і ризик, зокрема, цим грішить популярна соціальна мережа Vk.com, власники якої вже неодноразово стикалися з судовими позовами від правовласників. Для того щоб завантажити пісню в соціальну мережу, вам знадобиться зайти у власні відеозаписи і натиснути кнопку «Додати». Виберіть необхідну композицію на вашому комп'ютері, натисніть «Завантажити», і через деякий час вона з'явиться на сайті.
3
Ще один популярний портал, який напевно буде радий публікації нових пісень вами - Zaycev.net. Пройдіть нескладну процедуру реєстрації, а потім завантажте на сайт пісню. Після перевірки модераторами композиція з'явиться в каталозі і буде вільна для скачування всім бажаючим.
4
У деяких випадках для того, щоб завантажити пісню на сайт, необхідно всього лише залишити заявку модератору, в якій потрібно вказати ім'я виконавця та назва композиції. Яскравим прикладом такого порталу є Mp3-you.ru. Плюс подібної публікації в тому, що ви не несете за неї відповідальність: вона автоматично перекладається на адміністраторів порталу.
5
Зовсім інша справа, якщо ви викладаєте композицію власного твору. У цьому випадку ви володієте ексклюзивними авторськими правами і вільні публікувати свою пісню де завгодно, навіть на порталах, на яких прослуховування композицій є платним, наприклад, на Ololo.fm. Але через часте ігнорування закону про авторське право в Росії, потрібно бути готовими до того, що пісня почне тиражуватися в інтернеті без вашої участі.