Як авторизувати автосервіси.

Автомобілі з кожним роком стають все більш складними технічними пристроями, для ремонту яких потрібні професійні знання і вміння. Враховуючи велику кількість випущених марок автомобілів, станції технічного обслуговування повинні не просто вміти їх обслуговувати, але мати на це право.
Вам знадобиться
  • - навчання;
  • - сертифікат.
Інструкція
1
Якщо з новим автомобілем, ще знаходяться на гарантії, виникли якісь проблеми, ремонтувати його слід тільки в авторизованной автомайстерні. Це значить, що її фахівці пройшли відповідне навчання у виробника даного автомобіля або його окремих систем, отримали відповідні сертифікати і мають право займатися сервісним обслуговуванням. Як правило, автосалони вказують власнику автомобіля, в які авторизовані сервісні центри слід звертатися при виникненні неполадок.
2
Авторизація може відбуватися і на рівні окремих систем автомобіля - наприклад, двигунів, паливних систем, амортизаторів, автомобільної електроніки і т.д. Щоб авторизувати СТО по конкретному напрямку, власнику сервісу необхідно звернутися до найближчого представництва компанії, що виробляє дане устаткування, і дізнатися умови навчання персоналу. Слід враховувати, що для забезпечення якісного обслуговування автомобілів доведеться не тільки сплатити навчання фахівців, а й придбати необхідне діагностичне та ремонтне обладнання.
3
Структура навчання включає теоретичні та практичні заняття, які можуть проводитися на базі провідної авторизацію компанії або на території СТО. Тривалість навчання залежить від рівня початкової підготовки фахівців і складності досліджуваного устаткування. В середньому це 8-16 академічних годин.
4
Під час занять основна увага приділяється практиці. Навчаються опановують необхідними навичками ремонту, використання діагностичного та іншого обладнання. За підсумками навчання пройшли його фахівцям буде привласнена необхідна кваліфікація, а станції техобслуговування виданий кваліфікаційний сертифікат на право надання відповідних ремонтних послуг.
5
Як правило, за підсумками авторизації станція техобслуговування отримує можливість купувати у компанії, що проводила навчання, за мінімальними цінами необхідні оригінальні запасні частини, що знижує вартість ремонту і підвищує його якість.