Як перевернути текст в ворде. ворд 2007 повернути напис.

Досить часто, оформляючи документи, вам може знадобитися можливість зміни напрямку тексту з горизонтального на вертикальне (наприклад, не всі заголовки можуть поміститися в таблицю). Тому в MS Word передбачена можливість зміни напрямку тексту в комірці таблиці. Перевернути текс досить легко. Все що вам потрібно - виконати наступні дії:
Інструкція
1
Microsoft Word 2003Для початку необхідно створити таблицю. Ви можете зробити це, натиснувши на меню «Таблиця», а потім, вибравши «Намалювати таблицю». Усередині потрібної комірки напишіть текст, який необхідно перевернути.
2
Виділивши текст, натисніть «Формат» - «Напрямок тексту».
3
У вікні, ви можете вибрати необхідний напрямок з трьох можливих варіантів. Для того щоб зберегти зміни, натисніть «Ок».
4
Якщо вам необхідно прибрати кордону таблиці, то зробити це досить просто. Натисніть правою кнопкою миші на одну з чотирьох кордонів осередку, потім виберіть «Кордон і заливки». У вкладці «Кордон» ви можете прибрати всі або декілька бічних ліній, змінити їх колір і ширину.
5
Microsoft Word 2007-2010Смена напрямку тексту в даній версії ще легше. Спершу також необхідно створити таблицю і ввести в неї текст. Після цього виділіть текст і натисніть правою кнопкою миші по ньому, виберіть «Напрямок тексту».
Необхідність перевернути звичайний текст - задача, яка зустрічається досить рідко. Найбільш простий спосіб вирішення укладений у використанні якого-небудь графічного редактора, що дозволяє робити з текст ом все, що прийде в голову. Але результат буде тільки в вигляді файлу із зображенням. Є кілька способів привернути текст безпосередньо в документі без вставки заздалегідь заготовлених картинок із графічного редактора.
Інструкція
1
В текст овом редакторі Microsoft Word перевернути текст можна, якщо помістити його в об'єкт WordArt. Для цього потрібно перейти на вкладку «Вставка», клацнути кнопку з написом WordArt і вибрати в списку найперший стиль. Так ви отримаєте доступ до вводу текст а цього об'єкта і установкам шрифта для нього.
2
Виберіть розмір, гарнітуру шрифту і наберіть потрібний текст , а потім натисніть кнопку «OK».
3
Клацніть створений об'єкт правою кнопкою миші і виберіть в кон текст ном меню пункт «Формат об'єкта WordArt».
4
Перейдіть на вкладку «Кольори та лінії» і встановіть в поле «Колір» потрібний відтінок кольору написи, а в полі «Лінії» - параметри обведення букв. Якщо обводка не потрібна - виберіть рядок «Ні кольору».
5
Перейдіть на вкладку «Розмір» і в полі «Поворот» встановіть значення 180 °, щоб зробити текст перевернутим. Потім натисніть кнопку «OK» і задача буде вирішена - у вас буде перевернута напис, який можна редагувати, переміщати, розфарбовувати та т.д.
6
Якщо потрібно перевернути текст в HTML-документі, то слід скористатися новою специфікацією мови опису стилів CSS3. В ньому тепер можна задати кут нахилу елементів сторінки за допомогою синтаксису transform: rotate (XXXdeg) ;. Правда доведеться для кожного типу браузерів писати окремий рядок:
7
Помістіть код опису стилів в заголовну частину документа (між тегами і ), а в потрібному місці сторінки розмістіть блок (div) із зазначенням в атрибуті class описаного класу flipDiv. Він може виглядати, наприклад, так:
Це перевернутий текст
8
Крім цього можна скористатися скриптами, які замінюють звичайні букви значками інших алфавітів, схожих на перевернуті літери. Он-лайн сервіси з такими скриптами можна знайти в мережі - наприклад, один є в соціальній мережі Вконтакте - http://vkontakte.ru/app1494828