Як побажати спокійної ночі коханої.

Прояви ніжності між двома люблячими один одного людьми ніколи не бувають зайвими. Вранці будьте першим теплим сонячним промінчиком для своєї дівчини, а спати її укладайте, похитуючи в ласкавих обіймах. Проявивши фантазію, можна різноманітити ці ритуали, щоб здивувати і порадувати кохану.
Інструкція
1
Пам'ятаючи про те, що жінки люблять вухами, тішить слух улюбленої ніжними словами при кожному зручному випадку. Побажання доброї ночі не повинно стати винятком. Акуратно подоткніте ковдру, щоб дівчина не замерзла, укладіть її в свої теплі обійми і прошепоти на вушко, як ви любите її і які сни їй обов'язково повинні наснитися.
2
Розкажіть про рожевих хмарах, які віднесуть її в країну мрій. Побажайте улюбленої солодких снів і повноцінного відпочинку, щоб ранкове пробудження не було в тягар для вас обох.
3
Доповніть свої слова чашкою гарячого какао з пишною шапкою зі збитих вершків, на якій намалюйте два сердечка шоколадним порошком або стружкою. Напій зігріє дівчину, і наповнить її, налаштує на спокійний сон. Ви можете удвох посидіти з келихами вина і послухати повільну музику, віднесіть задрімали кохану в ліжко та поцілуйте на ніч.
4
Побажання спокійної ночі, словесні і гастрономічні, доповніть ніжним масажем з аромамаслами з легким запахом. Можна перед сном прийняти ванну разом. Зовсім не завадить зайнятися сексом, після інтиму спиться особливо міцно і спокійно. Якщо вашій дівчині сподобається таке побажання, можна зробити його традиційним.
5
Якщо ви не живете разом або перебуваєте в розлуці, обов'язково телефонуйте улюбленої на ніч або пишіть повідомлення. Постарайтеся складати різні тексти щодня. Згадайте смаки своєї дівчини, адже однією молодий особі подобається, коли з нею воркують як з дитиною, інша ж - воліє чути конкретні «дорослі» слова і обіцянки.
6
Це можуть бути фрази: «Милий мій пухнасте кошеня! Спокійний тобі ночі і солодких снів з моєю участю! »,« Доброї ночі, моя кохана! Виспись добре, щоб у тебе вистачило сил на наше завтрашнє побачення! »,« Спи спокійно, мій малюк! Нехай тобі сняться рожеві сни про море, кольорах і про мене! ». Підходящу з них ви повинні писати або говорити коханій кожен день.