Як перевести ооо.

У наші дні іноземні бізнесмени із задоволенням купують частки участі та інвестують в таку форму власності як Товариство з обмеженою відповідальністю, тому як перевести ТОВ можна в відому для них міжнародну абревіатуру.
Інструкція
1
Насамперед зайдіть в Інтернет. У рядку пошуку наберіть щось на кшталт «Як перевести ТОВ ». Перед вашими очима з'явиться цілий список веб-ресурсів, що містять подібну інформацію. Підійде будь-який інтернет-словник іноземних абревіатур форм власності, наприклад - http://www.englishelp.ru/translator/articles-for-translator/17-patterns -...
2
Знайдіть абревіатуру, що вказує на обмежену відповідальність. На Заході вона традиційно називається Ltd або повна назва Limited. Дуже багато іноземних компаній використовують Ltd в своїх назвах. Не дивуйтеся, коли в міжнародних документах назва вашої фірми буде позначено саме по-англійськи - Ltd.
Зверніть увагу
Багато західних компаній використовують форму власності Ltd, щоб приховати свою справжню форму підприємства Limited Liability Company (LCC), що позначає суміш корпорації і товариства.
Корисна порада
Форма бізнесу ІП (індивідуальний підприємець) не знайома іноземним інвесторам, зате ТОВ вони знають прекрасно.