Як позбутися від спаму.

Мільйони людей бажають позбутися спаму, який приходить в їх поштові ящики. Ця проблема досить актуальна, оскільки торкається і ділову, і особисту переписку. Спам є масовою розсилкою оголошень рекламного характеру по e-mail без згоди одержувачів даних листів.
Вам знадобиться
  • - спеціальні плагіни;
  • - фільтри;
  • - настройка поштового аккаунта.
Інструкція
1
Якщо кількість спаму не перевищує 5-10 листів на добу, вирішіть цю проблему шляхом відправки небажаної кореспонденції в папку «це спам». У більшості поштових служб подібна послуга пропонується користувачам. Надалі всі листи, які будуть приходити з даних адрес, будуть автоматично переміщатися туди ж, а потім втечуть.
2
У випадку, коли число листів зі спамом становить порядку 100 штук на добу, необхідно створити фільтри, а також грамотно налаштувати свій поштовий акаунт. Приміром, автоматично відправляйте назад листи, що прийшли від нових адресатів, з проханням відправити лист повторно. При цьому вкажіть код, який повинен прописатися відправником листи в повторному повідомленні. У разі спаму відповідь до вас вже не прийде, так як його розсилка проводиться спеціальними програмами, функціонуючими в автономному режимі. Якщо ж відправник дійсно зацікавлений, щоб саме ви отримали його лист, він відправить його повторно із зазначеним кодом. Надалі додайте e-mail такого адресата в свою книгу, щоб не переплутати важливий лист зі спамом.
3
Коли кількість спаму істотно перевищує 100 листів в день, зверніться до допомоги експертів. Або ж заведіть новий поштовий ящик і оповестіте всіх своїх друзів і колег про нову адресу. Надалі намагайтеся вести роботу в мережі гранично акуратно.
4
Щоб ваш e-mail не потрапив в список спамерів, не варто проходити реєстрацію на безлічі різних сайтів. Якщо все ж необхідно залишити коментар або завантажити матеріал з невідомого ресурсу, скористайтеся запасним електронною адресою, який буде призначатися тільки для цих цілей.
5
Крім того, існують різні плагіни, які допоможуть захистити ваш комп'ютер від спаму. Прикладом такої програми може служити плагін Akismet. Зареєструвавшись на одному з офіційних сайтів компаній-дистриб'юторів, ви зможете досить швидко встановити його на свій комп'ютер.