Як знебарвити волосся на руках. Знебарвлення волосся на руках.

Жорсткі темні волоски на жіночих руках чарівності і витонченості явно не додають. І якщо взимку руки можна заховати під довгими рукавами, то влітку руки доводиться оголяти.
Інструкція
1
Якщо волосся у вас на руках не надто густі, товсті і темні, то цілком можна впоратися з ними за допомогою перекису водню. Для проведення цієї процедури придбайте 10% -ний розчин перекису водню, розведіть її з кількома краплями нашатирного спирту і кожен день протирайте руки ваткою, змоченою в розчині.
2
Можна також скористатися пергідролем. Розведіть його водою в пропорції 1: 5 для отримання найкращого ефекту або в пропорції 1:10, якщо хочете нанести мінімальної шкоди своїй шкірі. Робіть компреси з цим розчином кожен день, залишаючи їх на годину-дві.
3
Спробуйте знебарвити волосся і ще одним народним засобом. Для цього в аптеці придбайте спеціальну мазь. Ця мазь повинна містити 0,5 гр антіфебріна, 10 гр ланоліну, 20 гр вазеліну, 6 гр пергидроля.
4
Використовуйте мазь на проблемних місцях кожен день. Волосся при цьому спочатку знебарвляться, а потім ослабнуть і, можливо, випадуть. Але пам'ятайте, що для шкіри ця процедура не дуже корисна.
5
Якщо на дворі літо, то спробуйте знебарвити волосся найпростішим способом з усіх існуючих - просто загорайте кожен день. Не забувайте при цьому використовувати крем для засмаги, щоб не отримати опіків. Волосся повинні швидко вигоріти на сонці.
6
Придбайте в магазині спеціальний засіб для освітлення волосся на тілі. Його плюс полягає в тому, що всі дози хімічних речовин, що містяться в ньому, ретельно розраховані і навряд чи викличуть алергічну реакцію. Щоб освітлити волосся таким засобом, перемішайте компоненти, відповідно до інструкції, нанесіть на руки і витримайте необхідну кількість часу, після чого ретельно змийте.
7
Якщо вам не підійшов жоден із способів, перерахованих вище, спробуйте видалити волосся механічним способом.
8
Різновидів механічного видалення існує маса. Найпростіший - це використання бритвеного верстата. Також відмінний ефект дають видалення волосків за допомогою воскових смужок, гелів і кремів для депіляції, фото- і лазерна епіляція. Дотримуйтесь заходів безпеки - у кожного із способів є свої протипоказання, головним з яких є чутлива шкіра.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2z1VHtrlVYU