Як стати учасником Ризького фестивалю сальси.

Батьківщиною запального латиноамериканського танцю сальси вважається острів Свободи - Куба. Разом з кубинськими іммігрантами цей танець був завезений і став популярним спочатку в США в 60-х роках минулого століття, а потім завоював визнання і в усьому іншому світі. Цей танцювальний стиль підвладний людям будь-якого віку, але освоювати його найкраще під керівництвом досвідчених майстрів. Для цього вам потрібно стати учасником щорічного Ризького фестивалю сальси.
Інструкція
1
Ризький фестиваль сальси проводиться щороку в першій декаді червня. Вже на початку грудня розпочинається реєстрація учасників на офіційному сайті фестивалю. Оголошення про початок реєстрації з'являється в розділі «Новини». Зайдіть на сайт і зареєструйтеся. Для цього вам буде потрібно назвати своє ім'я, по батькові та прізвище, вказати паспортні дані та адресу електронної пошти, на яку прийде підтвердження реєстрації. Разом з підтвердженням вам прийде повідомлення з цінами на квитки і реквізитами, за якими можна оплатити свою участь.
2
У тому випадку, коли ви не встигли зареєструватися до початку фестивалю, пройдіть цю процедуру під час фестивалю. З реєстрації учасників починається перший і другий день його роботи. Зареєструвавшись, ви отримаєте можливість відразу ж придбати квитки на заняття і шоу.
3
Повний квиток (Full Pass), за яким ви зможете відвідувати будь-яку кількість занять, а також всі покази та вечірки, коштує 145 євро. Якщо ви хочете взяти участь в Ризькому фестивалі сальси тільки як глядач, то придбайте Party pass, по ньому ви зможете пройти на будь-яку вечірку.
4
Придбавши повний квиток, ви отримаєте можливість відвідати майстер-класи кращих танцюристів сальси з безлічі країн світу, в тому числі і кубинських. Усі вони візьмуть участь у грандіозному вечірньому шоу, яким закривається Riga Salsa Festival. Своє мистецтво півтори години будуть демонструвати майстра сальси з країн Прибалтики, Скандинавії, Великобританії, Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Чехії, Голландії та інших.
5
Вам не слід переживати за свій рівень підготовки - досвідчені інструктори допоможуть підвищити його і зможуть навчити основним рухам за пару-трійку днів занять. Найголовніше, що може вам знадобитися в першу чергу, це - бажання, а навчитися основним рухам великих труднощів не складе.
Зверніть увагу
Бути присутнім на заняттях можна тільки в спеціальній танцювального взуття, що не має гострих каблуків. Якщо інструктор вважатиме вашу взуття невідповідною, на заняттях вам доведеться танцювати босоніж.