Які бувають тактики лову риби.

Таке чудове хобі як рибалка не може не привертати до себе безліч людей. Коли новачок тільки починає пізнавати світ аматорського або спортивного рибальства, перед ним виникає безліч питань. Більшість з них направлено на з'ясування обставин, прямо впливають на результативність лову. Зокрема, початківців рибалок цікавить, які бувають тактики лову риби.
Вам знадобиться
  • - рибальські снасті;
  • - наживка.
Інструкція
1
При лові з берега поплавковою вудкою на незнайомій водоймі або при відсутності клювання спробуйте тактику поступового переміщення уздовж берегової лінії. Вона допоможе виявити місця скупчення риби, що дозволить значно збільшити результативність риболовлі. Закиньте вудку, виставивши майже максимальну для даного місця глибину занурення гачка. Через декілька хвилин, якщо не буде клювань, зменшіть глибину і знову закиньте вудку в те саме місце. Через кілька закидів з періодичним зменшенням глибини, якщо клювань не спостерігалося, переміститесь вздовж берега на кілька метрів і повторіть процес спочатку.
2
При початку риболовлі з кількома поплавковою вудкою з берега на одному місці слід дотримуватися тактики якомога більшого охоплення простору лову. Закидайте снасті в різні місця, виставляючи різну глибину занурення гачків. При прояві стійких клювань в якій-небудь точці, поступово переміщайте туди і інші вудки. Це допоможе утримати зграю риб, а також забезпечить максимальну інтенсивність лову.
3
Тактика частої зміни приманок в початковій фазі риболовлі допомагає виявляти поточні уподобання риби в обраному місці. Щоб збільшити ефективність даної тактики, можна оснастити вудки кількома гачками і насаджувати на кожен з них різну наживку. Це ж можна зробити, маючи кілька вудок з одним гачком.
4
Для того щоб підвищити результативність лову шляхом блеснения за допомогою спінінга, можна використовувати тактику «віялових» проводок. Закидайте блешню під деяким кутом до берега. Потім поступово збільшуйте, а потім знову зменшуйте кут. Таким чином буде послідовно охоплений значний сектор водного простору. При цьому якщо раптом на блешню попався окунь, негайно закидайте її в те ж місце - з великою ймовірністю в даній точці знаходиться ціла зграя цих риб. Якщо ж ви полювали на щуку, продовжуйте змінювати кут закидання - в стані полювання ця риба малорухлива, тому потрібно постійно «шукати» її, здійснюючи проводки по різних місцях обловлюваних частини водоймища.