Як подивитися швидкість інтернету. Яка швидкість мого інтернету.

Якщо ви відчуваєте, що швидкість вашого інтернету не відповідає параметрам, заявленим провайдером - просто виміряйте швидкість свого інтернет-з'єднання. Це можна зробити швидко і просто за допомогою спеціального сервісу.
Інструкція
1
Перш за все, вам потрібно переконатися в тому, що у вашому ПК на даний момент немає вірусів. Запустіть свій антивірус і дайте йому гарненько попрацювати. Якщо віруси знайдені - видаліть їх, якщо ваш ПК чистий - переходите до наступного кроку.
2
Вимкніть антивіруси, фаєрволи, торрент клієнти, і всі інші наявні на вашому ПК мережеві програми.
3
Натисніть правою кнопкою мишки на мережеве підключення «Стан» - це дасть вам можливість перевірити мережеву активність. Якщо ви бачите, що кількість прийнятих/відправлених пакетів стабільно - все в порядку. Якщо ж їх число постійно зростає - значить, все-таки у вашому ПК господарює вірус, або залишилася включеною якась мережева програма.
4
Зайдіть на сайт Яндекса, перейдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!", Потім натисніть кнопку "Виміряти швидкість ". Трохи почекайте, і ви побачите, яка в даний момент швидкість вашого інтернет-з'єднання.
Зверніть увагу
Сервіс "Я в інтернеті!" дає можливість не тільки виміряти швидкість інтернету, але і дозволяє визначати IP-адресу, редакцію використовуваного веб-оглядача, географічне місце розташування користувача і ще багато іншого.
Корисна порада
Сервісів, що надають послугу виміру інтернет-з'єднання, зараз досить багато. Ви можете спробувати виміряти швидкість на різних сервісах і вибрати той, який вам більше сподобається.