Як вибрати взуття правильно. Як правильно проводити допит.

Правильний вибір взуття здатний полегшити долю ваших ніг. Добре підібрана пара туфель забезпечить комфорт, не завдасть незручностей і допоможе ногам не втомлюватися через кілька годин ходьби.
Інструкція
1
Відправляйтеся в взуттєвий магазин у другій половині дня. Природне збільшення стопи після полудня впливає на правильний підбір розміру. Міряти взуття краще стоячи. Пройдіться по магазину в парі туфель, яку маєте намір придбати. Нога повинна відчувати себе природно і не затиснуте.
2
Залиште невелику відстань між великим пальцем і носком взуття. Воно потрібне для того, щоб нога при ходьбі рухалася природно, згиналася вільно і без перешкод. П'ята повинна щільно прилягати до задньої частини взуття, тут зайву відстань призведе до мозолів. В цілому, нога у взутті повинна лежати вільно, - це убезпечить вас від дискомфорту при ходьбі. Тісне взуття призведе до деформування кісток стопи, порушення кровообігу, надто ж вільна - до мозолів.
3
Віддавайте перевагу м'якому взутті - вона швидше «сяде» по нозі, тобто прийме її форму. Виняток становить взуття зі шкірозамінника, вона практично не розтягується і залишається того ж розміру, що і при покупці. Спробуйте зігнути підошву - вона повинна бути еластичною, вільно рухатися, але верх взуття при цьому не повинен деформуватися.
4
При виборі взуття відштовхуйтеся від її типу. Туфлі-човники повинні щільно прилягати до ноги, невеликий вільний простір допустимо біля великого пальця. Якщо вони будуть великі, вам не уникнути вискакування ноги при кожному кроці.
5
Туфлі на шнурівці або сандалі з ремінцями можна купувати трохи вільніше, ніж ви звикли. Вони утримуються на нозі завдяки ремінцям або іншим пристосуванням, що знаходяться в районі підйому.
6
Купуючи чоботи, звертайте увагу на їх прилягання до стопи. Між нею і стінками взуття потрібно залишати невелику відстань. Зимове взуття обов'язково міряйте на носок.
7
Спортивне взуття не змінює свого розміру, тому спочатку нога повинна відчувати себе комфортно, але не занадто вільно. За допомогою шнурівки ви завжди можете трохи розширити або зменшити кросівок.
Зверніть увагу
Матеріал, з якого зроблена взуття, відіграє важливу роль у здоров'ї ніг. Найбільш комфортним і гігієнічним буде натуральна шкіра. Купівля лакової взуття не підходить людям з підвищеною пітливістю ніг - вона не пропускає повітря і вологу. З цієї ж причини такі туфлі не підходять для теплої пори року.
Корисна порада
Правильно підібране взуття відповідає кільком критеріям: вона зручна, м'яка, комфортна і стійка. Міняйте пару взуття кожні шість-дев'ять місяців (за умови, що носите її постійно).