Як налаштувати мережеву карту.

Підключення до мережі через виділений канал має свої особливості. Процес підключення та налаштування програм для роботи з інтернетом відбувається в кілька етапів. Для початку необхідно визначитися з провайдером. Розцінки на підключення та трафік в домашніх мережах можуть відрізнятися в рази. Все залежить від типу підключення, який надають провайдери. Для жителів великих міст, швидше за все, будуть доступні всі типи підключення. Як правило, більшість «домашніх мереж» пропонує своїм клієнтам різні тарифні плани, що включають в себе фіксований обсяг трафіку.
Інструкція
1
Після укладення договору отримаєте від компанії документ, в якому будуть детально розписані всі необхідні вам параметри: - ваш IP - цифровий адресу в мережі; - маска підмережі; - основний шлюз - адресу головного комп'ютера у вашій локальній мережі, через який ви виходите в інтернет; - DNS-сервер - ім'я сервера доменних імен, який переводить літерні символи, в зрозумілі комп'ютеру ціфровие.- WINS - сервер - цей цифровий адреса вказується не завжди; - проксі-сервер - адреса сервера-«посередника», через який проходитиме потік інформації, прийнятої вами з мережі; - адресу «домашньої сторінки» провайдера, а також логін і пароль для доступу до вашого «локальному» розділу, до якому ви будите стежити за станом свого рахунку.
2
Після того як потрібна інформація у вас на руках, задайте параметри для мережевої карти. Для цього зайдіть в папку Мережеве оточення операційної системи. З цієї папці перейдіть в розділ Відобразити мережеві підключення. Тепер виберіть зі списку пристроїв вашу мережеву карту , клацніть по ній правою кнопкою мишки і виберіть Властивості.
3
Поставте галочку навпроти рядка При підключенні вивести значок в область сповіщень - після цього в правому нижньому кутку вашого Робочого столу з'явиться значок у вигляді двох з'єднаних комп'ютерів.
4
Тепер поверніться в меню Загальні і клацніть мишкою по рядку Internet Protocol (TCP/IP). Перед вами відкриється меню настройки підключення - і ось сюди-то і внесіть практично всі перераховані нами параметри. Імена DNS і WINS -серверів вкажіть в спеціальних вкладках, які відкриються після натискання кнопки Дополнительно.
Корисна порада
Дуже ретельно перевірте всі введені вами адреси - помилка в будь цифрі зробить вашу роботу з мережею неможливою!