Як поміняти батарейку в годиннику. Як замінити батарейку в годиннику casio.

Все годинник можна розділити на електронні, механічні, електронно-механічні та електромеханічні. Будь-які годинникові механізми, що працюють від елементів живлення (батарейок), рано чи пізно зажадають заміни джерела живлення. У цьому процесі є ряд хитрощів, які слід врахувати.
Інструкція
1
Найкраще замінити батарейку в спеціалізованій майстерні. По-перше, самостійно змінюючи батарейку , ви можете пошкодити корпус, який у більшості сучасних годин відкривається не просто. По-друге, ви можете поставити неякісну батарейку , тоді як у майстерні фахівці порадять вам надійний і довговічний варіант, який найкраще підходить саме для ваших годин. Тільки великі майстерні можуть гарантувати, що закуплені ними елементи живлення не підробка.
2
У майстерні фахівець повинен не тільки замінити одну батарейку на іншу, а й перевірити елемент живлення, який підлягає заміні; перевірити годинник на споживання струму; встановити точний час; забезпечити герметичність. Деякі годинники вимагають після заміни призвести контакт в певному місці, щоб запустити хід годинника.
3
Якщо ж ви вирішили поміняти батарейку в годиннику самі, зверніть увагу на наступні правила. Фахівці радять використовувати батарейки тільки з оксиду срібла. Найбільш надійні фірми - Sony, Varta, Maxell.
4
Зніміть задню кришку годин. Зазвичай для цього потрібно використовувати тонкий ніж, поддев їм кришку в тому місці, де є спеціальне поглиблення. Подивіться на номер батарейки і обов'язково міняйте на таку ж.
5
Найчастіше батарейку потрібно встановлювати так, щоб номер був нагорі. У кожному разі перевірте полярність і встановлюйте батарейку чітко по ній.
6
Як правило, термін роботи якісної батарейки розрахований на два-три роки, але на цю цифру впливає величина батарейки та тип годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OHTFsxXCYOs
Корисна порада
Ніколи не залишайте севшую батарейку всередині годин - вона може потекти, тобто через хімічну реакцію окислення електроліт виходитиме назовні.