Як зробити компот з абрикосів і слив. кампот з абрикосів і сливи.

Літо - сезон свіжих ягід і фруктів, які не тільки дарують палітру смаків і ароматів, але і містять безліч вітамінів та інших корисних речовин. Зберегти їх на довгу зиму можна за допомогою різних способів консервування. Зокрема, з абрикосів і слив вийде смачний компот.
Вам знадобиться
    • 500 г абрикосів;
    • 500 г слив;
    • 1 л води;
    • 200-400 г цукру.
Інструкція
1
Відберіть для консервування трохи недозрілі абрикоси: м'які плоди при стерилізації розварюються і зморщуються, а сироп мутніє, і в цілому компот виглядає непрезентабельно. Але зовсім нестиглі фрукти з пазеленню теж брати не варто, оскільки компот не отримає належного смаку та аромату. М'якоть повинна бути щільною, але не грубою.
2
Оберіть для компоту м'ясисті, великі або середнього розміру сливи з невеликою легко відділяється кісточкою. Бажано, щоб плоди були однакової величини і забарвлення, а також одного ступеня зрілості.
3
Ретельно промийте абрикоси в проточній воді і розділіть на половинки, видаляючи кісточки. Щоб вони не потемніли на повітрі, тримайте їх у холодній воді аж до укладання в банки. Вимийте сливи, розріжте кожну навпіл і видаліть кісточки.
4
Потім підготуйте банки для консервування компоту: промийте з харчовою содою і обполосніть. Стерилізувати їх над парою або в розігрітій духовці в даному випадку не обов'язково.
5
Покладіть половинки абрикосів і слив зрізами вниз в банки приблизно по плечики. Потім розколіть 5-8 кісточок абрикоса, вийміть ядра і додайте їх у банки з фруктами. Це потрібно для додання компоту особливого аромату.
6
Приготуйте заливку для компоту: нагрівайте в каструлі воду, всипте цукор і на невеликому вогні розмішуйте його до повного розчинення. Доведіть сироп до кипіння, зніміть з вогню і процідіть через марлю або дрібне сито, щоб очистити його від дрібних суспензій, які іноді зустрічаються в цукровому піску. Залийте абрикоси і сливи в банках сиропом таким чином, щоб він повністю їх покривал. В іншому випадку при стерилізації абрикоси потемніють і придбають неохайний вигляд.
7
Накрийте банки кришками і стерилізують протягом наступного часу: при ємності? л - 10 хвилин, 1 л - 12-15 хвилин, 2-3 л - 30-35 хвилин. Потім герметично укупорьтебанки і поставте шийкою вниз. По можливості постарайтеся швидко охолодити компот, щоб плоди не розм'якшилися і не втратили свою пружність, і приберіть на зберігання в прохолодне місце.