Як користуватися твитером.

Twitter - популярний у всьому світі сервіс мікроблогів. Його використовують як для спілкування в мережі, так і для заробітку і розкручування іншого блогу чи сайту. Користувачі, що використовують Twitter для досягнення різних цілей, зазвичай заводять два аккаунта, щоб не плутати особисте листування з діловою.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті twitter.com, щоб почати користуватися Twitter. Ця процедура з недавнього часу доступна російською мовою, проходить у кілька етапів і полягає в простому заповненні полів своїми даними на першому етапі. На другому кроці сервіс пропонує додати цікавлять вас людей, щоб читати їх записи. Тут рекомендується додати не менше 5 осіб. На третьому етапі реєстрації додайте ще 5 осіб з різних категорій.
2
Після цього Twitter запропонує вам перенести ваших друзів з інших поштовиків і соцмереж. Якщо ви бажаєте зробити це, вкажіть логіни і паролі від наданих сервісів і виберіть тих, кого бажаєте імпортувати. Етапи додавання друзів не є обов'язковими, і їх можна пропустити. У висновку реєстрації вкажіть свій діючий поштову скриньку. На нього прийде електронний лист з посиланням активації вашого профілю. Перейдіть за цим посиланням.
3
Для спілкування в Twitter вписуйте текст своїх повідомлень у відведений поле, розташоване вгорі сторінки і натискайте кнопку Tweet. Кожне повідомлення повинно містити не більше 140 символів, включаючи пробіли. Поруч з кнопкою Tweet стоїть вказівник кількості вже введених символів. Відразу ж після відправки Вашого повідомлення воно додасться на вашу стрічку, розташовану нижче. Але його ніхто не побачить до тих пір, поки у вас немає фоловерів - людей, які читають ваші повідомлення.
4
У правій частині вашої сторінки знайдіть розділи Following і Followers. У першому розділі вказані ті користувачі, чиї повідомлення читаєте ви. У другому - користувачі, які читають вас. Щоб додати конкретної людини в список своїх читачів, натисніть на кнопку Search, попередньо ввівши в розташоване поруч поле логін цієї людини. У вікні, ви можете побачити останні повідомлення цієї людини, а клікнувши на його фото - його інформацію. Натисніть кнопку Following, і ця особа стане вашим читачем.
5
Використовуйте функцію Search для пошуку цікавлять вас осіб, а також повідомлень, що містять цікавлять вас слова і словосполучення. Зауважте, що на вашій стрічці відображаються лише повідомлення тих користувачів, читачем яких ви є, плюс ваші повідомлення. Відповідно ваші повідомлення з'являються на стрічках ваших читачів - фоловерів. Тому, якщо вам сподобалося чиє-небудь повідомлення - твіт - ваші друзі його не побачать, якщо ви не скористаєтеся функцією ретвіти.
6
Щоб ретвітнуть текст, наведіть на нього курсор і виберіть опцію Retwit. Після цього вподобане вам повідомлення з посиланням на його автора побачать ваші фоловерів. Ця функція неймовірно корисна для розширення аудиторії фоловерів. Так, якщо ви самі напишете щось таке, що ваші читачі неодмінно захочуть ретвітнуть, то на вас звернуть увагу читачі ваших читачів. А слідом за ними - читачі читачів ваших читачів і так далі.
7
Використовуйте кнопку Reply під повідомленням, якщо з його автором ви бажаєте вступити в дискусію. Це дозволить вам відправити відповідь повідомлення його автору. Вся ваша дискусія буде доступна для читання вашими фоловерів. Приватні повідомлення будь-кому пишіть через опцію Message. У вкладці, клікніть на New Message, виберіть користувача і напишіть йому приватне повідомлення. Його текст не відобразиться в стрічці і буде доступний для читання тільки адресату.