Як передати звук.

Якщо вам знадобилося передати звук або картинку з комп'ютера на телевізор, то єдиним рішенням тут може бути поєднання цих двох пристроїв. Напевно, кожен користувач персонального комп'ютера скаже, що перегляд будь-якого відеоролика буде приємніше саме на екрані телевізора. Навіть якщо брати в розрахунок, що зараз є DVD-плеєри, комп'ютери досі підключають до телевізора.
Вам знадобиться
  • Телевізор, комп'ютер, з'єднувальні дроти.
Інструкція
1
Сьогодні на ринку виробництва телевізорів існує кілька варіантів підключення зовнішнього джерела сигналу. Це можуть бути аналогові джерела - S-Video, Scart, VGA, а також цифрові джерела - DVI і HDMI. Перевагу у використанні краще віддати цифрових джерел. Ще одна умова - це максимальна довжина з'єднувального кабелю. З'єднання кабелем стандарту HDMI може бути до 10 метрів включно.
2
Якість картинки, а також звук а останнім часом залежить від наявності вхідного цифрового сигналу. Приміром, телевізор аналогового типу вже не дасть тих параметрів, що зможе дати телевізор з цифровою основою. Причина такого розбіжності відома - аналогові телевізори досі використовують електронно-променеву трубку (ЕПТ).
3
Існують різні сполучні кабелі, вам необхідно вибрати підходящий. Для цього достатньо знати назви роз'ємів або запам'ятати їх на вигляд. У спеціалізованому магазині вам зможуть допомогти при виборі того чи іншого кабелю. Набутими проводами необхідно з'єднати комп'ютер і телевізор. Варто відзначити, що для виведення звук а варто скористатися штекером типу «jack 3,5». Як правило, він має зелене забарвлення. У разі підключення до комп'ютера, як правило, тюльпани (білої і червоної забарвлення).
4
Після того, як ви підключили комп'ютер до телевізора, потрібно налаштувати телевізор для кращого відображення картинки і звук а. Для цього натисніть меню «Пуск» - виберіть пункт «Панель управління» - «Екран». У вікні "Властивості екрану» перейдіть на вкладку «Параметри». Натисніть на іконку другого монітора, відзначте пункт «Розширити робочий стіл».
5
Натисніть кнопку «Додатково», перейдіть до закладки «Монітори», виставте «Характеристики ТВ».
6
Практично не вимагає настройки тільки виходить звук овой сигнал. Єдине, що можна зробити - це відрегулювати його гучність через аплет «Загальна гучність». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління» - «Звуки і аудіопристрої» - блок «Гучність мікшера».