Як потрапити на Міжнародний фестиваль Кропиви.

Міжнародний фестиваль Кропиви проводиться в селі Кропивна Тульської області. Кропивна в минулому була повітовим містечком, а в даний час це село є заповідником російської старовини: тут збереглися старовинні храми, торгові ряди, особняки. Фестиваль Кропиви проходить щорічно в середині червня, починаючи з 2002 року. Захід спрямований на відродження старовинних промислів і ремесел, а також на привернення уваги до проблеми відродження малих міст.
Інструкція
1
Їдьте по федеральному шосе М2 «Крим», якщо збираєтеся на фестиваль Кропиви на автомобілі. Поверніть праворуч за вказівником на місто Одоев на 210 кілометрі. Проїхавши 40 кілометрів, потрапите в село Кропивна Щекинське району.
2
Якщо ви вирішили добиратися на фестиваль Кропиви громадським транспортом, вирушайте до міста Тули на електричці, автобусі або маршрутному таксі. У Тули є пряме сполучення з 63 містами Росії.
3
З Москви в Тулу можна приїхати на електричці з Курського вокзалу або від станції «Царицино», яка розташована на шляху прямування електропоїзда. Електричка слід в курському напрямку. Також до Тули можна доїхати і на що проходять поїздах. Приблизний час у дорозі - від 2,5 до 3 ч. Уточніть час відправлення на потрібну вам дату по довідковому телефону Курського вокзалу - (495) 916-20-03.
4
Також ви можете виїхати в Тулу на автобусі, час у дорозі - 2-2,5 ч. Автобуси з Москви до Тули ходять від станцій метро «Домодєдовському», маршрутні таксі - від станції метро «Царицино». Телефон довідкової служби автостанції «Домодєдовському» - (495) 397-06-00.
5
Приїхавши в Тулу залізничним транспортом, вирушайте на автовокзал міста тролейбусами №5 або 8, маршрутним таксі №37 і деякими іншими, час шляху по місту займе близько 20-30 хвилин.
6
Зробіть пересадку на автовокзалі Тули на автобус «Тула-Одоев». Ваша кінцева зупинка - «Кропивна», час у дорозі 40-50 хвилин. З міста Тули до Кропивна і назад в дні фестивалю можна добратися і на маршрутних таксі, рейси яких передбачені організаторами. Телефон довідкового бюро автовокзалу Тули - (4872) 35-56-50.
7
Міжнародний фестиваль у Кропивні проходить протягом двох днів. У концертній програмі - виступи музичних, танцювальних і театральних колективів, які проходять під відкритим небом, традиційно проводяться «кропив'яні бої» і «хрещення» кропивою, стрільба з лука, битва на мечах і багато іншого. Це веселе свято Життя і Відродження - помітне культурна подія в Кропивні, яке сприяє зростанню туристичної привабливості села.
Зверніть увагу
Фестиваль Кропиви організовується музеєм-заповідником «Ясна поляна», адміністрацією району та Міжнародним фондом «Спадщина Л.Н. Толстого ». Ідея цього заходу належить Володимиру Толстому, який у 2002 році був директором музею-садиби «Ясна Поляна». У 2011 році у святі взяли участь майже 10 000 чоловік.
Корисна порада
Придбайте під час свята різні сувеніри, вироби народного промислу, приймуть участь у конкурсах, прогуляйтеся по цього старовинного села, а ввечері подивіться вогняне шоу. Для гостей будуть приготовані частування з кропиви: сосиска в тісті з кропивою, котлета в тісті з кропивою, великий пиріг з кропивою і картоплею, розтягай з кропивою і сьомгою.