Як нарощують волосся.

Сучасні методики, використовувані в індустрії краси, дозволяють скорегувати помилки, яких припускаються природою. Ті дами, яких вона не нагородила розкішною шевелюрою, можуть просто наростити собі волосся і стати володарками пишних і красивих зачісок. Здорові і доглянуте волосся здатні перетворити на красуню будь-яку жінку.
Нарощують волосся в професійних салонах-перукарень. Цей спосіб стає справжньою панацеєю для тих, у кого рідке волосся і тих, хто не хоче довго чекати, щоб відростити собі косу. Нарощування волосся виробляють двома способами: холодним і гарячим. Різниця між ними в тій температурі, при якій нові пасма кріпляться на підставу, яким є ваші «рідні» волоси.В салоні вам можуть запропонувати кілька методів: італійська, англійська, іспанська або нарощування за технологією Ring Star. Італійське нарощування відноситься до гарячих методам і вважається одним з найнадійніших і досконалих - волосся тримаються до півроку. Після закінчення цього терміну їх можна легко зняти і наростити нові. Методика досить проста - волосся кріплять прядками за допомогою капсул з кератином, що має вигляд пластинки. Кріпляться вони спеціальними розігрітими щипчиками на коріння свого волосся. Такий спосіб кріплення дуже міцний, і ви спокійно можете розчісувати свою нову шевелюру расческой.Еще один гарячий метод - англійська. При ньому волосся кріпляться не до коріння, а до кінчиків власного волосся спеціальним пістолетом. На місці склейки утворюється маленька капсула. Чим вище майстерність перукаря, тим непомітніше і менше будуть ці капсули. Цей спосіб вважається більш щадним, але майстер візьметься на вашу голову, тільки якщо довжина волосся буде не менше 6 см. Кріпляться штучні прядки до скроневої і потиличної частини голови і тримаються 3-4 місяці. Іспанський метод відноситься до холодних - нарощувані пасма волосся просто приклеюють спеціальним складом. Висохши, він набуває білястий відтінок, тому використовують його на русявих і білявих волоссі. Після процедури своє волосся залишаються неушкодженими, але от коли через 4 місяці пасма починають знімати, рідні волоски ламаються в тих місцях, де до них кріпилися штучні, тому на голові залишаються одні «пеньки» .В технології Ring Star використовуються металокерамічні кільця розміром не більше 3 мм, якими кріплять приєднувані пасма до свого волосся. Кільця пофарбовані в різні кольори, тому майстер легко може підібрати їх забарвлення таким чином, щоб вони були непомітні. Метод цей щадний і не псує волосся - через 4 місяці кільця легко знімаються. Він зручний тим, що нарощування можна зробити навіть на дуже коротку стрижку або на окрему частину зачіски, наприклад, чубок або потилицю.
Довгі, розкішні волосся - мрія багатьох жінок, але не всім природа дала таку красу. Добре, що технології не стоять на місці, і за допомогою нарощування волосся можна в мить отримати шикарну шевелюру. Як же навчитися самостійно нарощувати волосся , щоб не переплачувати в салоні краси?
Інструкція
1
В нашому місті все більше і більше відкривається салонів краси, де виконують таку процедуру, як нарощування волосся. Якщо ви чули про майстра як про досвідченого та кваліфікованого працівника, то цілком можете звернутися до нього з проханням навчити і вас цьому ремеслу. Зайві гроші нікому не завадять ... Тому перукар-стиліст навряд чи вам відмовить і вдома може провести вам пару уроків на моделі або манекені за договірну плату. Врахуйте, що існує безліч технологій нарощування волосся, тому обговоріть те, який бажаєте навчитися саме ви.
2
Якщо ваші фінансові можливості дозволяють, то краще запишіться на професійні курси нарощування волосся. За бажанням вас зможуть додатково навчити і перукарського мистецтва. Ви дізнаєтеся про всі види нарощування волосся, виберете більш відповідну для себе технологію. Дізнаєтеся, як доглядати за нарощеними прядками і багато іншого. Одночасна теорія і практика принесуть хороший результат, і ви не будете переживати, що допустили помилки і заподіяли шкоду своєму волоссю. А, навпаки, досвідчені педагоги навчать вас без шкоди перетворювати себе до невпізнання.
3
Можна піти іншим методом і вчитися самостійно методом власних помилок. Зараз зовсім не проблема купити пасма для волосся (штучні або натуральні) і додаткові вимагаються матеріали в професійних магазинах для перукарів. В інтернеті викладено величезну кількість відеоуроків, які будуть вам дуже корисні. Але пам'ятайте, що ви йдете на ризик, адже від неправильної проведеної процедури, можна просто в результаті облисеть.Обучіться нарощування волосся можна не тільки для того, щоб подовжити свої локони, а на цьому можна дуже навіть добре заробляти в майбутньому, знаходячи собі клієнтів. Так що робіть сміливо цей світ красивішим!