Як лікувати нерви.

В тілі людини є нерви, завдяки яким ми відчуваємо, чуємо, говоримо, рухаємося. Нервова система людини має дуже складну будову, тому лікувати нерви повинен обов'язково лікар - невролог.
  1. Якщо, наприклад, нерв затискаються, то відбувається порушення роботи м'язів, які знаходяться в його веденні. У людини починаються сильні болі в області обслуговування цього нерва. Особливо болючим є защемлення трійчастого нерва на обличчі. Потрібно завжди пам'ятати, що навіть невелике запалення цього нерва може привести до зміни лицьової симетрії. Ще дуже важливою особливістю запалення лицевого нерва є те, що лікування треба починати негайно, при відкладеному лікуванні або лікуванні неправильному особа може залишитися несиметричним назавжди. При лікуванні невралгії трійчастого нерва призначаються карбамазепін, фінлепсин, тегретол - препарати проти судом, спазмолітики, препарати заспокійливого спектра дії. Необхідно застосовувати методи фізіотерапії: струми Бернара, аплікацію з парафіном, іглорефлексотерапію.Еслі же всі зусилля марні і необхідне хірургічне втручання, то зазвичай використовується досить складна операція з трепанацією черепа. Останнім часом починають використовувати радіочастотні методи.
  2. При лікуванні защемлення іншого нерва - сідничного (ішіасу), спочатку призначаються знеболюючі та протизапальні засоби, такі як диклофенак, ібупрофен, ортофен. У гострій стадії, коли бувають дуже сильні болі, проводять новокаїнову блокаду з вітаміном В12. Звичайно добре допомагають мазі, що містять у своєму складі бджолиний і зміїний отрута. На хворе місце можна накладати різні спиртові компреси (наприклад, настойки пекучого перцю), перцевий лейкопластир, финалгон. Призначаються також процедури фізіотерапії, такі як електрофорез, УВЧ. В неострой стадії можливе використання спеціальних гімнастичних вправ, водолікування, масажу. Якщо ж спина продовжує хворіти, то проводиться хірургічне лікування. Але це крайній захід, до операцій на хребті завжди треба ставитися з обережністю.

Як відомо, захворювання легше попередити, ніж його лікувати. Тим більше лікувати нерви. Є кілька простих порад, які допомагають попередити защемлення сідничного нерва:

  1. не переохолоджуватися;
  2. при ходьбі і сидінні спину тримати прямо;
  3. не піднімати важкі речі;
  4. займатися фізичними вправами на зміцнення м'язів спини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JuV7Nlirjrk