Як почати твір в ЄДІ. Якими словами можна почати пропозицію.

Єдиний держіспит - відносно нове явище для нашої освітньої системи. Російська мова та література - обов'язкові до здачі предмети, і твір-роздум на задану тему - частина іспиту, яка перевіряє не тільки ваші фактичні знання, а також уміння вибудувати зв'язний розповідь, висловити і аргументувати свою точку зору.
Інструкція
1
Нагадаємо, що структура твору-міркування наступна: - у вступі, що складається з 2-3 речень необхідно підвести читача до теми, яку піднімає дане твір; - опис проблеми, яку піднімає автор; - коментарі; - позиція автора; - позиція учня (найкраща позиція - часткове згоду з автором); - аргументація позиції; - укладення
2
Почати пропозицію можна різними способамі.Можно почати з повідомлення коротких відомостей про автора твору і про його творчість. Наприклад: «М.М. Пришвін - один з небагатьох авторів художнього слова, чиї твори виховують в нас трепет і любов до природи, вміння розглянути прекрасне у навколишньому світі. Але в даному творі він постає в несподіваній для мене ролі філософа, що шукає зв'язок природи і людини ».
3
Інший варіант - почати з перерахування однорідних членів з узагальнюючим словом (найчастіше в їх якості використовують абстрактні поняття, які пов'язані з темою). Наприклад: «Вірність, дружба, любов - без цих понять не можна уявити духовний світ людини. Відомий автор сучасності ділиться з нами в своїх статтях наступними роздумами ... »
4
Непоганий варіант - задати у вступі риторичне питання, а краще пару, які також підводять до теми твору. Найкраще в таких питаннях використовувати протиставлення. Наприклад: «Як у воєнний час, з усіма його жорстокістю і несправедливістю може народитися в людині співчуття? Як можна відрізнити, де щирість, а де лицемірство? Ці та інші питання піднімає у своєму творі ... »
5
Або почніть зі своїх міркувань про проблему, жене автором. Наприклад: «Я часто думав про те, як складно дати чіткі визначення таких понять, як щастя, віра чи любов, а адже в них потребують всі без винятку. Автор у своєму тексті пропонує нам поміркувати про ... »
6
У вступі можна використовувати такі словесні звороти: - У статті (творі, поемі) говориться (описується, розповідається, автор пропонує поміркувати, міркує) о ... - У невеликому творі письменник зачіпає дуже важливу проблему (кілька проблем, важливих для кожного з нас) ... - Автор не говорить чітко, але яку б думку він хотів до нас донести, але в усьому тексті простежується чітка лінія ...
7
Правильно почавши твір, ви задасте тон всьому тексту, головне викладати свою думку чітко, строго дотримуючись плану.
При написанні твору завжди потрібно враховувати ряд вимог до особливостей побудови його вступній частині. Почати дану творчу роботу необхідно, сформулювавши першу фразу таким чином, щоб вона несла в собі потрібну смислове навантаження, яка відповідала б основній темі подальшого тексту.
Вам знадобиться
  • - цитати відомих людей;
  • - історичні відомості про описуваної епосі;
  • - аналіз центрального образу творчої роботи.
Інструкція
1
Почніть твір з історичного екскурсу. Це може бути коротка характеристика описуваного періоду. Такий початок доречно в тому випадку, якщо концепція твори передбачає проведення аналізу політичних чи соціальних аспектів якого-небудь історичної події або конкретного часового відрізку.
2
Використовуйте метод порівняння для побудови вступної частини свого твору. Для цього необхідно гармонійно вплести його в літературний контекст. Порівняння у введенні припускає наявність аналізу культурних традицій і підвалин описуваного часу, роздумів про взаємозв'язок теми даної роботи з ними.
3
Використання афоризму або цитати, точно відображають суть даного літературного контексту, є ще одним поширеним методом побудови навчальної роботи. Основною складністю тут є те, що в пам'яті учня має зберігатися велика кількість висловлювань різних відомих людей. Але можна користуватися і домашніми заготовками, якщо у вас є можливість готуватися до твору заздалегідь.
4
Якщо тема твору передбачає аналіз образів даного твору, можна почати з короткою аналітичної довідки. Згадайте в анонсі роль твору та його місце в світовій класиці.
5
Універсальним інструментом для тих, хто довго не може визначитися з початком творчої роботи, є ліричний вступ. Власний чи чужий досвід, що відповідає темі твори, зможе гармонійно випередити основний розповідь. Серед варіантів вступу можуть бути різні, але головною особливістю для багатьох з них виступають, наприклад, такі фрази: «У всі епохи і часи людству доводиться стикатися з проблемами ... Подібний випадок стався також і в моїй (або чийогось життя) ...»
6
Найбільш складним є аналітичне начало, але в літературному контексті воно виглядає найбільш виграшно. Тут у вступі дається сама суть явища, події, дії, основна характеристика центрального образу. Здатність кількома пропозиціями викласти основну думку виявляє схильності учня логічно мислити.