Як зробити форму для відправки листів.

Створюючи сайт, веб-майстри нерідко дають користувачам можливість відправляти адміністратору сервісу письмові повідомлення. Для цього використовується спеціальна форма. Написати найпростіший варіант такої форми цілком можна самостійно.
Інструкція
1
Як правило, форма відправлення листа на сайті складається з двох основних полів: поля заголовка повідомлення і поля для введення тексту повідомлення. Вказувати електронну адресу адміністратора сайту відправнику не потрібно, так як він прописується в самому коді. Такий варіант зручний тим, що адміністратор може отримувати листа, не демонструючи свою електронну поштову адресу.
2
Сама форма, в яку вводитиметься текст, пишеться на простому html. Код може бути приблизно таким:
Тема
Повідомлення:
3
Наведений вище код створить форму з двома полями - «Тема» та «Повідомлення». Також на ній будуть присутні дві кнопки - «Відправити» і «Очистити». Ви можете розмістити даний код в зручному місці на сторінці сайту. Форма буде присутній, але поки вона ще непрацездатна. Щоб натискання кнопок приводили до потрібного результату, необхідно додати на сайт наступний PHP-скрипт:
4
Замість рядка «електронний @ адреса» підставте потрібний e-mail. Скрипт скопіюйте в звичайний «Бокнот», збережіть як send.php (спочатку збережіть як send.txt, після чого перейменуйте розширення в * .php) і покладіть в одну папку з сторінкою сайту. Це найпростіший варіант форми для відправки листів, ви можете його міняти і допрацьовувати потрібним вам чином. Наприклад, додавши в скрипт оператор echo, ви можете вивести на екран після відправлення листа те або інше повідомлення. Також ви можете змінювати на свій розсуд розміри форми, її колір, назви кнопок і т.д.