Як встановити додаток для Facebook.

Соціальна мережа Facebook відкрила власний магазин додатків App Center. Тепер її користувачі, зайшовши на сторінку магазину, можуть завантажити вподобані їм додатки. У магазині знаходяться тільки ті програми, які мають безпосереднє відношення до мережі.
Вам знадобиться
  • - аккаунт Facebook
Інструкція
1
Відкрився магазин пропонує різноманітні програми для смартфонів і планшетів на базі популярних операційних систем iOS і Android. До уваги відвідувачів магазину представлені як платні, так і вільно поширювані програми. App Center розпорядженні приблизно шістьма сотнями додатків.
2
Зайти в магазин можуть тільки зареєстровані користувачі соціальної мережі. Якщо у вас є акаунт в Facebook, просто перейдіть на сторінку магазину. Якщо немає, зареєструйтесь, скориставшись формою реєстрації. Вся процедура займе кілька хвилин.
3
Увійшовши в свій аккаунт, відкрийте сторінку магазину. В її лівій частині ви побачите колонку з доступними розділами. Виберіть той, що вас цікавить - «Музика», «Спорт», «Розваги», «Стиль життя», «Новини» та ін. У вибраному розділі з'явиться список доступних для завантаження програм. Поруч з назвами додатків ви побачите інформацію про кількість користувачів, що вже скачали програму, що допоможе вам оцінити її популярність.
4
Коли ви входите в магазин, автоматично відкривається сторінка з найбільш популярними додатками. Подивіться також варіанти «Рекомендовано», «Набирають популярність» і «Друзі». У першому розділі вказані програми, обрані самою соціальною мережею. У другому ви знайдете додатки, ще тільки набирають популярність. У розділі «Друзі» знаходиться список програм, які вже завантажували ваші друзі.
5
Вибравши потрібну програму, клікніть його мишкою. На новій сторінці ви зможете побачити більш детальну інформацію про програму, переглянути її скріншоти. Перегорнути скріншоти можна за допомогою стрілки в правій частині вікна. Зліва, у нижній частині сторінки, ви знайдете інформацію про те, для яких платформ підходить даний додаток. Якщо програму можна використовувати на комп'ютері, в правій верхній частині вікна буде знаходитися кнопка «Відвідати« веб-сайт ».
6
В магазин App Center можна заходити не тільки з комп'ютера, але і з інших пристроїв - планшетів, смартфонів. Також ви можете відправити обраної програми на планшетник або смартфон, увійшовши в магазин з комп'ютера. Для цього натисніть кнопку Send to mobile, вона знаходиться у верхньому правому куті вікна обраної програми. З'явиться форма, в яку слід ввести номер телефону вашого пристрою. На нього прийде посилання для установки обраного вами програми.