Як переводити в онлайні. Як передати онлайни.

Сьогодні завдяки стрімкому розвитку інтернет-технологій, перекладати тексти на різні мови стало набагато легше. Досить вставити потрібний текст в онлайн-перекладач.
Вам знадобиться
  • онлайн-перекладач
Інструкція
1
Зайдіть в будь-яку відому пошукову систему, таку як Google або Yandex. Далі наберіть в рядку пошуку слова «перекладач» або «перекладач онлайн». Вашому погляду постане цілий список інтернет-перекладачів, які працюють в реальному часі. Ось деякі з найбільш відомих: - Перекладач Google - http://translate.google.ru,- Translate.ru - http://www.translate.ru,- Transneed.com - http://www.transneed.com/on_line_free_translator.php, - Радуга Слов.ру - http://radugaslov.ru/promt.htm,- o-db.ru - http://o-db.ru/ru/translate,- Перекладач Allbiz - http://www.ru.all-biz.info/translate/- та багато інших.
2
Запустіть онлайн-перекладач, всі вони працюють за однаковим принципом. Вставте свій текст для перекладу в вихідне поле. Після цього виберіть потрібну мову, в якому ви хочете побачити ваш текст. Натисніть кнопку «Перевести». Текст миттєво переведеться на іншу мову. Тепер ви знаєте як переводити в онлайні - потрібно просто скористатися відомим онлайн-перекладачем.
Зверніть увагу
Перед переведенням розділіть ваш текст на прості речення, так як через особливості кожного окремого мови онлайн-перекладач не завжди переводить правильно складні форми.
Корисна порада
Вибирайте завжди той онлайн-перекладач, який при пошуку випадає в перших позиціях. Це говорить про те, що він самий затребуваний, а значить перевірений.
Пластикові карти є у багатьох людей, тому спосіб переказу грошей з картки на картку дуже зручний, особливо якщо обидві вони випущені одним банком і відносяться до одного регіону. Якщо карти різних банків, ситуація трохи ускладнюється.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - реквізити відділення Ощадбанку, де відкрита карта;
  • - номер рахунку карти;
  • - номер самої картки.
Інструкція
1
Найзручніший варіант - це інтернет-банкінг. Зробіть переклад з карти на карту через свій особистий кабінет на сайті вашого банку-емітента. Підключіть послугу інтернет-банкінгу, в різних банках це можна зробити онлайн або отримавши логін і пароль в банкоматі. Зайдіть в особистий кабінет на сайті, відкрийте вкладку платежів, виберіть переклад в інший банк, вкажіть необхідні реквізити одержувача. За переказ ваш банк візьме з вас комісію, краще поцікавтеся її розміром заздалегідь, т.к. сума може виявитися немаленькою. В середньому ж комісія зазвичай складає 1-2% від суми, вона спишеться з вашого рахунку. У різних банках встановлюються певні обмеження перекладаються сум, як едіноразовиє, так і сукупно за місяць.
2
Ще один можливий варіант - перевести гроші з картки стороннього банку на карту Ощадбанку через банкомат. Для цього скористайтеся банкоматом емітента вашої картки. Не у всіх банків передбачена така можливість і не у всіх банкоматах є функція перекладу засобів. Якщо така можливість є, будьте готові заплатити комісію.
3
Якщо вам потрібно терміново перевести гроші, а скористатися інтернет-банкінгом можливості немає, то знайдіть найближчий банкомат емітента вашої карти, зніміть з нього гроші (за це комісія зазвичай не знімається). Після цього в банкоматі Ощадбанку покладіть кошти на карту одержувача готівкою. Або підіть до найближчого відділення Ощадбанку і зробіть переклад через касу.
4
В містах Москва і Тюмень працюють банкомати Запсибкомбанк, в яких можна перевести гроші в рублях з карти на карту будь-якого російського банку. Це стосується лише карт платіжної системи Visa. Для цього потрібно вставити карту в банкомат, вибрати «Переказ коштів» і ввести номер картки отримувача. Гроші прийдуть до нього на третій робочий день. Комісія складає 1,5% від суми, але не менше 50 р.