Як розібрати кнопку.

Якщо ви коли-небудь організовували прийом їжі за ноутбуком або процес приготування їжі недалеко від ноутбука (є й такі), швидше за все, після цих заходів, ваш ноутбук відмовлявся працювати. Може бути, він працює, але під клавішу щось потрапило з продуктів харчування. Для того щоб витягти частинку вашої колишньої їжі з-під клавіші, необхідно розібрати клавіатуру або зняти тільки клавішу.
Вам знадобиться
  • Клавіатура ноутбука, інструмент для зняття клавіш (будь тонкий і негострий).
Інструкція
1
Для того щоб приступити до очищення кнопок клавіатури, необхідно зняти клавіатуру. Більшість клавіатур ноутбука розбираються з клавіш. Щоб потім не помилитися під час складання, найкраще зробити знімок вашої клавіатури або ксерокопію. Будь-яка клавіша клавіатури ноутбука складається з декількох частин: - майданчик клавіші; - ліфт клавіші; - пружний елемент (присутня не у всіх клавіатур).
2
Для швидкого виконання процесу по зняттю клавіш може підійти будь тонкий і негострий предмет: годинна викрутка, тонке шило, стоматологічний гачок. Майданчик кнопки клавіатури з'єднується з ліфтом допомогою засувок. Сполуки можуть бути як рухомі, так і не рухливі. За допомогою нерухомих з'єднань відбувається від'єднання клавіші від корпусу клавіатури. Як правило, це з'єднання знаходиться в нижній частині кнопки клавіатури. Необхідно вставити гачок між нерухомими з'єднаннями, орієнтуючись на те, щоб він пройшов між ліфтом і майданчиком.
3
Таким чином, ви зняли одну кнопку . Якщо вам потрібно зробити те ж саме з декількома клавішами, не забудьте їх розташування. Скористайтеся вашим знімком або ксерокопією клавіатури при зворотній збірці кнопок клавіатури.
4
Клавіші ставляться на колишнє місце суцільним защелкиванием. Покладіть кнопку на передбачуване місце і натисніть на неї.
Друк - пристосування, за допомогою якого завіряються документи. Ще використовувати його доцільно для автоматизації роботи, наприклад, якщо необхідно вносити в великому обсязі одні й ті ж відомості.
Вам знадобиться
  • - друк;
  • - серветки;
  • - штемпельна фарба.
Інструкція
1
Зазвичай друк розбирається з метою дозаправки чорнилом, тому приготуйте кілька серветок: вони дозволять не забруднитися, а також швидко видалити з шкіри не встигли висохнути бризки. Захисті одяг від попадання крапель - рідкий склад штемпельною фарби в'їдливий і погано виводиться з тканини.
2
Якщо перед вами друк з автоматичною оснащенням і з захисним механізмом, що перешкоджає висиханню фарби, то вона розбирається в декілька прийомів. Спочатку переверніть її так, щоб верхня кришка впиралася в поверхню стола.
3
Нащупайте бічні полуподвіжние парні кнопки. Візьміть пристрій в руку, простежте, щоб великий і середній палець знаходилися на них.
4
Повільно зарухалися автоматичну оснастку доти, поки не зможете натиснути на кнопки. Якщо каркас повністю пішов усередину і відкрився відтиск, значить, ви пропустили момент. Повторіть спробу знову.
5
Натиснули кнопки - зафіксували друк в одному положенні. Відпустіть їх. Тепер можна витягнути подушечку.
6
З бічної частини друку знайдіть ще одну важкодоступну кнопку і натисніть на неї. З боку повинен здатися край подушечки.
7
Візьміть серветку і обхопіть його. Діставайте обережно виріб, найменше незручне рух може спровокувати дрібні бризки, навіть якщо вам здається, що весь барвник закінчився.
8
Заправте подушечку штемпельною фарбою, вставте назад у отвір. На цьому етапі часто виникає питання: як була розташована деталь. Не турбуйтеся, у вас не вийде помістити її неправильно: вона просто не підійде за розмірами.
9
Натисніть на парні кнопки-фіксатори і в цей момент зробіть рух, ніби ви збираєтеся поставити відбиток, але не доводьте його до кінця. Відпустіть друк - пристрій повернеться до свого вихідного положення. Тепер їм можна продовжувати працювати.
10
Аналогічно розбираються і штампи на основі автоматичної оснастки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m57mZ7RM17g