Як сплести макраме. Як сплести з макраме метелика.

Макраме - вузликове плетіння. У перекладі з арабської, означає "бахрома", "мереживо". Великий вклад в розвиток макраме внесли моряки, вони використовували вузли, в роботі і розважалися з допомогою них у вільний час. Плели мережі для риби, обплітали рукоятки ножів і пляшки. Зараз існує безліч технік плетіння макраме. Від простих до більш складних. При бажанні цю техніку можна швидко освоїти.
Інструкція
1
Матеріали для работиМатеріал для макраме підійде найрізноманітніший. Шнур, він може бути будь-яким, головне щоб добре затягувався і не різав руки. Якщо ви хочете сплести елементи одягу або аксесуари, то підійде вузька атласна стрічка. Браслети можна сплести з шкіряних мотузок. Так само для плетіння макраме підійдуть рослинні волокна, шпагат, вовняні та шовкові нитки, волосінь, бавовняна нитка.
2
В основному макраме плетуть з світлих тонів, але якщо використовувати правильно підібрані яскраві кольори, то вийде дуже красіво.Перед плетінням, матеріал потрібно випрати і прокип'ятити, щоб в процесі плетіння він не деформувався.
3
ІнструментиВам знадобляться: ножиці, лінійка, голка, спиці для в'язання, веретено, крючок.Подушка бажано стійка, щоб закріпити основу макраме. За допомогою подушки вам буде легше плести вузли.
4
Плетіння вузлів макраме.Плоскій узелНіті розташуйте на подушці вертікально.Взяв праву робочу, покладіть її на основу і заведіть під ліву робочу нитку. А іншою рукою візьміть ліву робочу нитку, потім заведіть її за основу через петлю, яка утворилася між основою і правою ниткою. Наприкінці необхідно затягнути вузол з допомогою робочих ниток, притримуючи нерабочіе.Вітой шнурСперва зав'яжіть підряд кілька лівих одинарних вузлів. В результаті шнур почне закручуватися. Далі його слід перевернути, щоб ліва нитка перейшла направо, а права повинна перейти наліво. Потім продовжуйте працювати з тією нитки, з якої починали попередній шнур. У вас має вийти кручений шнур.Так ж ви можете зробити правий кручений шнур, зав'язавши кілька правих одинарних вузлів подряд.Квадратний плоский узел.Для початку потрібно закріпити дві нитки на основі. Після цього зав'яжіть перший плоский вузол, а за ним другий. В результаті цих дій у вас повинен вийти квадратний плоский вузол. Він буде закінчений тоді, коли при його плетінні з'явиться замочок.