Як заспокоїти нерви. Як лікувати трійчастий нерв будинку.

Яким чином заспокоїти наші розхитані нерви? Найкраще про це запитати наших предків. Дамо вам кілька порад, які можуть допомогти подолати стрес і нададуть заспокійливий вплив на організм.
  1. Для початку проробляйте тридцятихвилинних прогулянку перед сном, це повинно допомогти тілу скинути напругу і розслабитися. Послухайте заспокійливу музику, яка вам подобається. Музика вас відволіче і заспокоїть нерви.
  2. Почніть частіше виходити на прогулянки на природу, з метою забути про нав'язливих думках. Повільно і глибоко дихайте. Почніть жити справжнім, забудьте про минуле. Якщо ви не зможете справитися самі з думками про минуле, то зверніться до психологів.
  3. Як тільки відчуваєте, що зараз не стримайтеся, то повільно порахуйте до десяти, при цьому глибоко дихайте. Поговоріть самі з собою - це допоможе уникнути конфліктів і нервових зривів. Почавши говорити з собою, ні в якому разі не лайте себе - це може тільки погіршити ситуацію. Подивіться в дзеркало, заспокойтеся, посміхніться собі і скажіть кілька добрих слів - цей метод всім допомагає.
  4. Якщо все це не допоможе, то поговоріть з близькою людиною, якій ви дуже довіряєте, або зателефонуйте в службу довіри. У кожному разі вам буде дуже корисно послухати поради близьких людей.
  5. Щоб заспокоїти нерви - сходіть на масаж - це позитивно вплине на тонусі ваших напружених м'язів.
  6. Постарайтеся не перенапружуватися в робочий час. Перевтома не тільки призводить до стресів, а й піддасть ваш здоровий організм хворобам, про те, щоб заспокоїти нерви не може бути й мови.
  7. Намагайтеся повністю ігнорувати невеликі неприємності, такі як втрата невеликої суми грошей, неприємності в спілкуванні з якимись або людьми, і т.д., адже вже все одно нічого не змінити, навіщо ж тоді засмучуватися?
  8. приберу в квартирі - це допоможе відволіктися від неприємностей, загасить стрес і додасть комфорт.
  9. Перестаньте контролювати дії всіх оточуючих. Розслабтеся, робіть те, що вам подобається.
  10. Будьте більш оптимістичні. Негатив і крики - негативно впливають на вас і ваш організм. Чи не дратуватися через дрібниці - не робіть з мухи слона!

Якщо нічого не допомагає, то поспіть, хоч трохи, тоді все пройде. Відпочинок дуже важливий не тільки для організму, але для нервів. Під час сну нервова система заспокоюється, все приходить в норму. Частіше посміхайтеся собі в дзеркало і людям.