Як відобразити картинки.

Інтернет - це джерело постійно оновлюваної інформації, яка міститься там в численних формах. Картинки є дуже важливою і наочної частиною цієї інформації. Іноді їх відсутність стає справжньою трагедією для користувачів.
Вам знадобиться
  • папка «Властивості оглядача», розділ «Довідка»
Інструкція
1
Перейдіть з робочого столу комп'ютера в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Далі відкрийте папку «Властивості оглядача» і знайдіть верхню праву вкладку «Додатково». Саме там захований відповідь на питання про те, як відобразити картинки в Інтернеті.
2
Відкрийте заповітну вкладку «Додатково». Перед вами з'явиться список параметрів. Перегорніть його вниз і знайдіть розділ «Мультимедіа». Поставте галочку навпроти «Показувати зображення». Щоб завершити процедуру відображення картинок натисніть внизу вікна на кнопки «Застосувати» і "Ок". Все готово! Перевірте як показуються зображення в Інтернеті.
3
Якщо картинки так і не з'явилися, то слід включити підтримку сценаріїв, елементів управління ActiveX, файлів "cookie" та додатків "Java". Для цього в цій же папці «Властивості оглядача» потрібно відкрити вкладку «Безпека» і натиснути кнопку «За замовчуванням». Після цього малюнки і фотографії в Інтернеті повинні з'явитися. Тепер ви знаєте як відобразити картинки в Інтернеті і ваша робота в мережі придбає зовсім інші фарби!
4
Якщо і цього разу картинки не з'явилися, то необхідно перейти до більш серйозних способам усунення неполадок. Вони залежать від типу браузера і складності самої помилки. Для цього необхідно звернутися до розділу «Довідка», який присутній у кожному браузері. Співробітники служби підтримки напевно допоможуть вам вирішити дану проблему.
Зверніть увагу
Іноді зображення відсутні за зовнішніми причинами, таким як збій або технічні роботи на самому інтернет-сайті. Спробуйте зайти на інший сайт. Якщо там як і раніше відображаються картинки, то причина зовсім не в налаштуваннях вашого комп'ютера.
Корисна порада
В папку «Властивості оглядача» також можна потрапити через інтерфейс деяких браузерів, таких як Internet Explorer. Знаходиться вона в розділі «Сервіс».