Що таке саєнтологія.

Саєнтологія - це релігійне вчення, яке представляє собою чіткий шлях, що веде людину до повного і ясного розуміння своєї духовної природи. Вчення допомагає кожному розібратися у собі, у своїх взаєминах з оточуючими людьми, духовної всесвіту і Верховним Істотою, а також інакше поглянути на матеріальні цінності.

Саєнтологія в перекладі з латинської означає «вчення про те, як знати»: "scio" - знання, в повному розумінні цього слова, "logos" - вчення. Ця релігія була створена американським письменником і гуманістом Роном Хаббардом. Головною метою свого вчення Рон Хаббард бачив просвіта людини і його духовне звільнення.

Сьогодні більшість людей багатшими в матеріальному плані, ніж їхні предки, але від цього вони не стали щасливішими. Навпаки, можна стверджувати, що раніше, не маючи такого матеріального достатку, люди отримували більше задоволення від життя.

З точки зору саєнтології, проблема полягає в тому, що більшість людей не знають тих факторів, які визначають перебіг їхнього життя. У теж час, розуміння цих факторів дає людині всі можливості покращити своє життя, зробити її щасливою та повноцінною.

Саєнтологія звертається не до тіла, не до розуму, а до душі людини. Вона увібрала в себе переконання і прагнення всіх великих релігій. Вчення побудовано на кількох основних принципах: ? Душа людини безсмертна. ? Досвід людини значно більше і ширше, ніж одне людське життя. ? Здібності людини нічим не обмежені, вони лише можуть бути реалізовані не повністю.

На відміну від багатьох інших релігій, саєнтологія не потрібно, щоб людина щось брав на віру. Швидше навпаки, принципи цього вчення стають істинними лише в той момент, коли людина починає застосовувати їх на практиці і бачить результат.

Перша церква Саєнтології була відкрита в Лос-Анджелесі в 1954 році. Сьогодні ця релігія охоплює всю земну кулю: більше 8500 церков, місій і груп у 165 країнах світу. У деяких державах саєнтологія відноситься до офіційно визнаним релігіям: США, Казахстан, Бразилія, Австралія, Аргентина, Швеція, Домініканська республіка, Індія, Киргизстан, Угорщина, Португалія, Шотландія, Нова Зеландія, Словенія та інші.