Як перейменувати розширення.

Розширення файлу, або формат його імені - це символи, що додаються до основного імені файла і розташовані після точки. Розширення файлу допомагає зрозуміти, з якою програмою співвідноситься даний файл. Зазвичай розширення складається з трьох символів, але іноді застосовуються і розширення з двох, чотирьох і п'яти знаків.
Вам знадобиться
  • Total Commander.
Інструкція
1
Варто відзначити, що зміна розширення не завжди означає конвертацію. Можна поміняти розширення TXT на DOC, і ви отримаєте з файлу, створеного в блокноті, текстовий файл Microsoft Office Word, але в зворотному порядку це не діє - файл DOC, насичений форматуванням, шрифтами, забарвленням тексту, не вийде перетворити в TXT-файл. Тому варто розмежовувати поняття «зміна розширення» і «конвертація» файла.Ізменіть розширення файлу допомагають файлові менеджери. Один з них - Total Commander. Ця програма поширюється як умовно-безкоштовна. Ви можете завантажити її абсолютно безкоштовно на багатьох інтернет-сайтах, що надають програмне забезпечення для вільного скачування.
2
Після установки і запуску Total Commander, ви побачите робоче вікно програми, розділене на 2 частини - праву і ліву. Виберіть будь-яку частину і знайдіть в ній потрібний файл, розширення якого ви хочете змінити. Частині робочої області Total Commander представляють собою копію провідника Windows, тому, знайти потрібний файл не складе труда.После того, як потрібний файл знайдений, натисніть на нього один раз лівою кнопкою миші, виждіть 2-3 секунди, і знову натисніть на назву файлу. Воно звернеться в режим редагування, і тепер ви можете міняти символи після крапки в імені файлу, а значить - міняти дозвіл. Після того, як файл перейменований, натисніть клавішу Enter на клавіатурі.