Як перекинути файли з комп'ютера на телефон. Як з компа скинути музику на телефон через блютуз.

Можливості комп'ютера практично безмежні. З його допомогою можна створити мелодію або картинку, скачати з інтернету вподобаної ролик або пісні улюбленої групи. Але як зробити так, щоб те, що було створено і скачано, завжди було з вами і радувало око і слух, ваш і оточуючих? Звичайно, скопіювати файли на телефон . Способів, насправді, декілька. Деякі з них можуть зажадати певних матеріальних затрат, але обов'язково приведуть до позитивного результату.
Вам знадобиться
  • DATA-кабель, Bluetooth адаптер, інфрачервоний адаптер (IrDA), кардрідер.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і телефон , до одного з USB виходів комп'ютера підключіть DATA-кабель, Bluetooth адаптер або інфрачервоний адаптер. DATA-кабель може йти в комплекті з телефон ом, так само, як і диск з драйверами. Bluetooth адаптер або інфрачервоний адаптер доведеться купувати окремо. Також для інфрачервоного адаптера, якщо його немає в комплекті, купите USB подовжувач. На даному етапі може знадобитися установка драйверів для адаптерів.
2
Коли драйвера будуть встановлені, і комп'ютер повідомить, що пристрій готовий до роботи, можна переходити до роботи з телефон ом. Підключіть роз'єм DATA-кабелю до телефон у, при використанні інфрачервоного адаптера покладіть телефон поруч з ним, направивши вікно інфрачервоного порту телефон а на адаптер, з'єднання відбудеться автоматично. Якщо для з'єднання використовуєте Bluetooth адаптер, включите Bluetooth на телефон е і активуйте функцію пошуку пристроїв. Коли пристрій - комп'ютер - буде знайдено, буде потрібно підтвердити з'єднання.
3
Тепер візьміть диск з драйверами для телефон а і встановіть необхідний драйвер, а також програму, яка спрощує роботу з мобільним телефон ом через комп'ютер - PC Suite. При установці драйвера і програми дотримуйтесь інструкцій інсталятора. Зараз можна перекинути потрібні вам файли з комп'ютера на телефон , для цього просто потягніть файл з папки комп'ютера в папку телефон а.
4
Є альтернативний спосіб, якщо нічого з перерахованого немає під рукою. Якщо на вашому мобільному є карта пам'яті, а в комп'ютері встановлений кардрідер, то просто витягаємо карту пам'яті з телефон а і вставляємо в кардрідер. Тепер з картою пам'яті можна працювати як зі знімним носієм - флешкою. Скопіюйте на неї потрібні файли і знову встановіть в телефон .
Зверніть увагу
При підключенні телефону за допомогою каналу Bluetooth будьте обережні: це радіоканал, і ваше з'єднання може бути доступно іншим.
Корисна порада
Файли занадто великого розміру (фотографії з великим дозволом) будуть сповільнювати роботу телефону, тому попередньо зменшите їх размер.Прі підключенні за допомогою інфрачервоного адаптера телефон повинен знаходитися на відстані 5-15 см від адаптера.Bluetooth адаптер підтримує стійке підключення на відстані до 20-30 метрів, так само один адаптер може одночасно працювати з декількома пристроями.