Як визначити свіжість риби.

Свіжа риба - швидкопсувний продукт, тому при її покупці необхідно бути особливо уважним. Не полінуйтеся уважно оглянути риб'ячу тушку, щоб вдома не шкодувати про марно викинутих грошах.
Вам знадобиться
  • - свіжа риба
  • - волога ганчірочка
  • - пакет
Інструкція
1
Огляньте прилавок, де представлена свіжа риба. Рибі надолужити зберігатися в колотому льоду. Лід повинен бути сухим і чистим, без сторонніх вкраплень.
2
Проведіть зовнішній огляд риби . На тушці не повинно бути механічних пошкоджень. Луска у свіжої риби глянсова, а очі опуклі і прозорі. Якщо очі у риби тьмяні, значить, або вона не свіжа, або зіпсована. Плавники і хвіст рівні й блискучі, чи не підсохлі і не злиплі.
3
Візьміть в руки вподобану тушку. Черевце у свіжої риби не може бути роздутим. Риб'яча шкіра чиста і пружна. Свіжа рибина покрита тонким шаром слизу, якщо слизу занадто багато або вона комковатая, то риба не свіжа. Уважно огляньте плавники. Їх колір повинен збігатися з кольором риб'ячої тушки, якщо біля основи плавників присутній жовтизна, то таку рибу брати не слід.
4
погнили рибину в руках, свіжа риба туга і еластична. Луска щільно прилягає до тушки по всій поверхні. Надавите на рибину пальцем і подивіться на результат. На свіжій тушці не повинно залишитися вм'ятини. Якщо деформація випрямляється поступово, то риба несвіжа.
5
Понюхайте рибу. Свіжа риба пахне водою, трохи тванню, може бути присутнім у морської риби свіжий йодистий аромат. Якщо у запаху слизу, якою покрита риба, присутні кислуваті ноти, то риба залежалася. По можливості розкрийте рибу і понюхайте її під зябрами, в районі горла. Риба починає погано пахнути, починаючи з голови.
6
Огляньте зябра. У свіжої риби зябра мають колір від яскраво-рожевого до червоного. Якщо в кольорі присутні сірі нотки або вже зеленуваті, то риба зіпсована. У домашніх умовах протріть зябра серветкою, щоб переконатися, що вони не підфарбовані краской.Дома, при обробленні риби , зверніть увагу на м'ясо. Воно повинно бути пружним і щільно прилягати до кісток.
Зверніть увагу
Якщо ви не збираєтеся відразу використовувати свіжу рибу, то покладіть її морозилку, але не забувайте, що пісна риба зберігається не більше трьох місяців, а жирну рибу вживете, якнайскоріше.
Корисна порада
Свіже рибне філе зберігатися в колотому льоду. Виглядає соковитим, чи не обвітреним. М'ясо напівпрозоре і блестящее.Свежую рибу в магазині складайте в окремий пакет.