Як декорувати двері для шафи-купе. Як зробити вбудовується шафу.

Двері для шафи-купе виготовляють з алюмінієвих або сталевих рамкових профілів. У рамку вставляють ДСП, скло, ротанг, дзеркало, пластик, шкіру або комбінацію матеріалів. Декорувати двері можна відразу при замовленні шафи. Якщо ж декор не був передбачений, зробити його можна в будь-який час.
Інструкція
1
Як декор для двері шафи-купе можна використовувати гравірування, піскоструменевий малюнок, вставки з кольорового скла, фотодрук, вітражі. За допомогою фотодруку корпусні меблі можна декорувати на будь-який смак: надати двері вигляд справжнього дерева, зобразити водоспад, інші елементи на свій смак. За допомогою спеціального трафарету і водостійкою фарби декорувати можна практично будь-який матеріал, включаючи скло і дзеркала. Спосіб використання фотодруку досить простий, закріпіть на дверцятах шафи-купе трафарет, пофарбуйте порожнечі потрібними кольорами, дайте просохнути протягом декількох годин, акуратно зніміть трафарет.
2
За допомогою лазерного гравіювання ви зможете надати дверкам шафи-купе оригінальний вигляд. Купуйте спеціальний прилад, нанесіть малюнок і по ньому зробіть гравіювання. Якщо ви не плануєте витрачатися на лазерний гравер, скористайтеся послугами фахівців. Двері шафи-купе можна зняти без особливих проблем і відвезти в майстерню.
3
Піскоструминний малюнок - це декорування корпусних меблів за допомогою спеціального апарату. Під високим тиском на дерево, скло або інші матеріали подається струмінь піску і з її допомогою наносять будь-які малюнки від найпростіших орнаментів до складних фігур і картин. Задекорувати двері від шафи-купе можна в спеціалізованій майстерні.
4
Вставки з кольорового скла - це елементи декору, які робляться різними способами. Найбільш доступний вид декору для дверцят від шафи-купе - наклеювання спеціальних аркушів, зроблених за технологією «фьюзінг». Вітражні елементи продаються будь-яких розмірів з малюнками на будь-який смак.
5
Плівкова вітраж - наклеювання на двері шматочків кольорової плівки. Вартість одного квадратного метра декорованого вітража становить від 3 до 12 тисяч рублів.
6
Найскладніший - контурний вітраж виготовляється на верстаті з ЧПУ. Комп'ютерна обробка малюнка дозволяє зробити декор дверцят шафи-купе на будь-який смак за цілком прийнятну ціну.