Як оформити кімнату своїми руками. Як оформити ин терерьер кімнати своїми руками.

Над єдиним дизайном приміщення мало хто замислюється. Зазвичай всі предмети і меблі в кімнаті купуються поступово і купують їх не по тому, що вони один з одним поєднуються, а тому що просто сподобалося, або терміново потрібно купити диван, і неважливо в якому він колірному і конструкторському рішенні: головне, щоб було на чому спати. В результаті інтер'єр стає непоказним, або строкатим незбалансованим. Спробуйте вийти за рамки своїх уявлень про обстановку в кімнаті і зробіть її в яскраво вираженому стилі, наприклад, східному.
Інструкція
1
Вибір колірної гами. Щоб в кімнаті відчувалася безтурботність і тепло, вибирайте відтінки прянощів, помаранчеві та коричневі тони. Східному стилю притаманні глибокі кольори землі, піску, пустелі, золота, сонця.
2
Вибір матеріалів. Стеля можна обшити темним деревом, стіни обклеїти шпалерами коричного кольору з золотом. Не забудьте про вікно. Звичайний білий колір тут буде не до речі, тому, слід вставити склопакети з рамами під дерево.
3
Аксесуари та текстиль. Східний стиль - це велика кількість розкішних тканин з орнаментами і килимів. Кімната повинна сяяти від витончених дрібниць, розкішних скатертин і кераміки. На низький диван або ліжко накиньте шовкові палантини, кашемірові покривала ніжного коричневого кольору. Килими вітаються зі східними візерунками, або однотонні темно-оранжевого або червоного кольору. Безліч подушок, валиків, думочек, розкладених на дивані, кріслі, навіть на підлозі. Низький же журнальний столик накрийте скатертиною з бахромою і поставте вузькі глечики з латуні або кераміки, красиві свічки з ароматом кориці, кальян.
4
Освітлення. Світло в кімнаті повинен бути розсіяним. Щоб його було достатньо, влаштуйте каскад зі світильників, або вбудуйте їх в стелю. Встановіть вимикач з регулюванням світла, щоб можна було створити приглушене світло для інтимної атмосфери.
5
Щоб зберегти атмосферу казки, заховайте всі нагадування про цивілізацію в закриті шафи. В цілому вам потрібно створити огортаючу атмосферу, яка спонукає до приватним бесідам, таким, які вела Шахерезада з султаном.