Як встановити температуру на автосигналізації.

Сигналізація з автозапуском дуже зручна взимку, особливо якщо у вашому регіоні часті морози. Температуру, при якій буде заводитися двигун, як правило, встановлюють при монтажі системи. Але якщо ви проводите монтаж сигналізації самостійно або хочете поміняти температуру - спробуйте встановити потрібні параметри наступним чином (на прикладі StarLine А91).
Інструкція
1
Увійдіть в режим програмування параметрів запуску і виберіть влаштовує вас варіант температури. Для дизельного мотора підійде температура -10 градусів, для нового бензинового (за умови, що акумулятор заряджений) можна вибрати і -18 градусів. Якщо ви не впевнені у своєму автомобілі, не варто встановлювати температуру нижче 20 градусів - мотор може промерзнути так, що не заведеться.
2
Якщо у вас механічна коробка, виконайте спеціальну процедуру «Програмна нейтраль». Зафіксуйте автомобіль ручним гальмом, потім натисніть і утримуйте кнопку із зображенням замку 3 секунди. Поверніть і дістаньте ключ із замка запалювання (при працюючому двигуні), вийдіть з автомобіля і закрийте двері. Знову натисніть кнопку із зображенням замку - через 3 секунди двигун буде заглушений і система перейде в режим охорони.
3
Перш ніж включити автозапуск, перевірте справність датчика температурного запуску. Для цього двічі швидко клікніть на кнопку із зображенням зірочки. Якщо замість годин на брелоку з'явилася температура - все в порядку. Температура після поїздки може бути і плюсова - якщо датчик розташований на моторі. Напис Lo повинна вас насторожити, вона означає або температуру нижче -40 градусів, або відсутність датчика.
4
Далі приступайте до активації автозапуску сигналізації. Натисніть кнопку із зображенням зірочки і тримайте, поки брелок НЕ заллється треллю. Не відпускаючи, дочекайтеся ще одного звуку - на брелоку почне блимати іконка в лівому нижньому куті екрану.
5
Перемістіть миготливий курсор в позицію з зображенням термометра і натисніть кнопку «Включити». Якщо ви все зробили правильно, то почуєте мелодійний сигнал і побачите зображення встановленої температури замість годин (при зміні цього параметра має з'явитися нове значення).
Зверніть увагу
Запропоновані кроки є лише зразковими - для іншої моделі автосигналізації дії можуть відрізнятися. По можливості дійте завжди відповідно до інструкції, прикладеної до техніки. Експерименти з програмуванням, дії «навмання» можуть привести до того, що машина не заведеться зовсім, і знадобиться допомога автосервісу.
Певні пристрої персонального комп'ютера споживають велику кількість енергії. В процесі роботи це обладнання сильно нагрівається. Захистити пристрою від перегріву допомагають вентилятори і додаткові утиліти.
Вам знадобиться
  • - Real Temp.
Інструкція
1
Якщо ви переживаєте за безпеку вашого персонального комп'ютера, то задайте параметри автоматичного відключення ПК при перегріві. Зазвичай ці функції включає в себе меню BIOS материнської плати комп'ютера. Відкрийте це меню, виконавши перезавантаження комп'ютера і натиснувши клавішу Delete.
2
Знайдіть меню CPU Status або Hardware Control. Назва меню може бути іншим в деяких моделях системних плат. У вікні, ви побачите поточні температурні показники основних пристроїв ПК. Знайдіть пункт Max Temperatures. Встановіть необхідний показник. У разі перевищення зазначеної температурної планки комп'ютер буде автоматично вимкнений.
3
Якщо можливості вашої материнської плати дозволяють налаштувати автоматичне відключення при перегріві інших пристроїв, наприклад відеокарти, то налаштуйте параметри і для цього обладнання.
4
Іноді для регулювання та контролю температури краще використовувати програми, що працюють з операційною системою Windows. Скачайте та встановіть програму Real Temp. Увімкніть цю програму і перейдіть в меню Settings.
5
Знайдіть пункт Alarm Temperatures і встановіть поруч з ним галочку. Знайдіть дві графи: CPU і GPU. Вони призначені для установки максимальних температур центрального процесора і відеокарти відповідно. Введіть необхідні значення і натисніть кнопку Alarm.exe. Виберіть файл, в який програма запише зазначені настройки. Натисніть кнопку Apply і згорніть вікно програми.
6
Пам'ятайте про те, що утиліта Real Temp повинна бути активна. Використовуйте кнопку Minimize для згортання вікна програми в системний трей.