Як набирати номер в Skype.

Програма Skype розроблена компанією Skype Limited і дозволяє вести через інтернет переписку і спілкуватися в режимі відеоконференції, бачачи свого співрозмовника на екрані. Робота зі Скайпом досить проста, але у тих, хто вперше користується програмою, можуть виникнути деякі складності в її налаштуванні.
Вам знадобиться
  • - програма Skype;
  • - мікрофон;
  • - навушники;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
Використовуючи Skype, ви можете зателефонувати цікавого для вас абоненту як на мобільний телефон, так і на стаціонарний прямо з комп'ютера. При цьому ви платите тільки за використовуваний вами інтернет трафік. Якщо у вас безлімітний інтернет, то спілкування по скайпу буде для вас взагалі безкоштовним. Ви можете одночасно спілкуватися в скайпі з декількома абонентами.
2
Скачайте з офіційного сайту і встановіть останню версію програми Skype, запустіть її. Процес установки простий, просто дотримуйтесь на екрані підказкам. Після установки запустіть програму, якшо її ярлик на робочому столі.
3
Перевірте, чи підключені у вас веб-камера і навушники з мікрофоном. Після запуску програми вам потрібно зареєструватися та створити акаунт нового користувача. Заповніть всі поля форми, прийміть ліцензійну угоду, натисніть кнопку «Далі». У новому вікні вкажіть свою електронну адресу та натисніть «Увійти».
4
Програма запущена, тепер вам необхідно зробити настройки. Перш за все, необхідно налаштувати мікрофон і камеру. Відкрийте «Інструменти» - «Налаштування», в вікні знайдіть розділ звукових параметрів і вкажіть потрібні пристрої. Збережіть зміни. В налаштуваннях відео таким же чином вкажіть веб-камеру, проведіть її тест. Збережіть зміни.
5
Тепер ви можете приступити до спілкування по Skype. Якщо вам потрібно зателефонувати на стільниковий або стаціонарний телефон, знайдіть і відкрийте вкладку «Набрати номер». Виберіть країну, введіть телефонний номер (без коду країни), потім натисніть зелену кнопку зі значком телефонної трубки і чекайте відповіді. Щоб припинити розмову, слід натиснути червону кнопку.
6
Якщо ви хочете поспілкуватися з іншим користувачем скайпу, відкрийте «Контакти» - «Пошук абонентів Skype». Введіть в поля пошуку відомі вам дані - ім'я, нік, електронну адресу та запустіть пошук. Після того як абонент знайдений, натисніть на його ніку правою кнопкою мишки, виберіть в контекстному меню «Подзвонити» і чекайте відповіді. Ви можете додати цей нікнейм в список контактів - натисніть правою кнопкою мишки на ньому і виберіть в контекстному меню «Додати в список контактів». Тепер ви можете йому зателефонувати або почати обмінюватися повідомленнями в чаті.