Як відкрити курси підвищення кваліфікації.

Люди намагаються удосконалювати свої знання, навички за допомогою курсів підвищення кваліфікації. Це може допомогти їм знайти більш високооплачувану і престижну роботу, просунутися по кар'єрних сходах. На даний момент послуги з удосконалення знань дуже затребувані, тому цей бізнес вигідний для підприємців.
Інструкція
1
Подумайте, які курси ви хочете організувати. Виберіть програму, наприклад, це можуть бути заняття з бухгалтерського обліку, програмуванню, менеджменту. Крім цього ви можете організувати семінари та тренінги («Діловий етикет», «Ефективні продажі», «Особистісний ріст»).
2
скомплектує штат співробітників. Це мають бути досвідчені і хороші педагоги. Якщо ви обмежені в засобах, найміть зовнішніх сумісників або введіть погодинну оплату праці.
3
Займіться оформленням документів. В першу чергу зареєструйтеся в податковому органі як юридичної особи. Для цього вам знадобляться установчі документи (протокол зборів акціонерів, статут товариства, заява, квитанція про сплату держмита). Подайте папку документів у ФНС для реєстрації. Після того як ви отримаєте свідоцтво про постановку на облік, замовте друк і оформите розрахунковий рахунок в будь-якому банківській установі.
4
Орендуйте приміщення під класи. Його розмір залежить від кількості курсів і груп. Припустимо, ви плануєте почати з самого малого. У цьому випадку ви можете зняти приміщення невеликою площею в якому-небудь навчальному закладі. Також вам знадобиться офіс, де ви будете домовлятися з клієнтами та вести бухгалтерський облік. Придбайте обладнання для здійснення діяльності, наприклад, комп'ютери, столи. Також вам необхідно придбати літературу для навчання.
5
Після того як приміщення орендовано, ви повинні отримати висновки СЕС та МНС про безпеку та придатності класів для подальшого навчання людей. Для цього заповніть заяву і зберіть пакет документів, куди входять статутні документи, банківські реквізити, договору з орендодавцем, квитанція про сплату держмита. Сплатіть експертизу. Оформлення висновку займе максимум 30 днів.
6
З викладачами складіть програму навчання. Зберіть всі вищевказані документи в одну папку і подайте до Комітету за освітою для отримання ліцензії на ведення освітньої діяльності.