Як пити креатин ? Як накачати шерокую груд.

Спортивне харчування, основою якого є креатин , допомагає зміцнити м'язи і підвищити їх витривалість, а також швидше відновити сили після тренування. Але щоб креатин ові добавки справили очікуваний ефект, приймати їх потрібно правильно.
Інструкція
1
Існує декілька поширених схем прийому креатин а: a. Протягом тижня приймайте по 5 грам креатин а 4 рази на день. Наступні 6 тижнів пийте по 2-3 грами креатин а щодня. Зробіть перерву 2-4 тижні і знову повторіть курс.b. Приймайте по 3-5 грам креатин а щодня протягом 1-6 місяців. Потім зробіть перерву не менше месяца.с. Чергуйте тижневий курс прийому креатин а (по 5 грам креатин а 4 рази на день) з тижневим перервою.
2
Найпопулярніші форми, в яких випускається креатин , це капсули і порошок. Креатин в порошку коштує дешевше, ніж креатин в капсулах. Але капсули приймати зручніше, крім того, креатин в капсулах краще засвоюється. У кислому середовищі креатин перетворюється на безплідний для організму креатин ин. Тому може бути так, що кислота, що міститься в шлунку, зруйнує креатин до того, як він встигне засвоїтися. Через це предпочтительней вживати креатин в капсулах, желатинова оболонка яких розчиняється не в шлунку, а в тонкому кишечнику.
3
Пити креатин бажано на порожній шлунок. Якщо ви приймаєте креатин в порошку, попередньо розведіть його в рідині. При появі болю в животі або діареї приймайте креатин після їди.
4
Вживання креатин а в розчині простих вуглеводів сприяють його кращій засвоюваності. Тому, щоб креатин швидше всмоктався в шлунку, запивайте його не водою, а солодким соком. Найкраще для цих цілей підходить виноградний сік. Кислими соками креатин запивати не можна.
5
Не забувайте про розминку перед тренуванням. Іноді після прийому креатин а спортсмени відчувають такий приплив сил, що починають інтенсивно тренуватися, заздалегідь не розім'явшись. Через це може виникнути розтягнення м'язів або зв'язок.
Зверніть увагу
Людям, страждаючим хворобами печінки і нирок, пити креатин не бажано. Також не рекомендується дана спортивна добавка людям з ознаками астми.