Як заборонити копіювання.

Для захисту даних, що зберігаються на комп'ютері, користувачі часто використовують так званий «заборона на копіювання ». Даний програмний крок дозволяє переглядати, змінювати файли, але не переносити їх на інший носій або створювати їх копії.
Інструкція
1
Для заборони на копіювання можна використовувати плагіни. Наприклад, програма Blog Protector буде охороняти ваші тексти, картинки та інформацію сторінок блогу.
2
Плагін WP-CopyRightPro і зовсім не дасть користувачеві скористатися правою кнопкою мишки, а значить, ваш файл не можливо буде навіть перетягнути в інше місце.
3
Також в плагін передбачена можливість самостійно прописати якусь попереджувальний напис
4
Відкрийте footer.php і до рядка із зазначенням коду вставте наступне:
5
Блогери активно діляться власними програмними розробками, наприклад, ось такими: http://delphiworld.narod.ru/base/not_copy_file.html.
6
Як варіант можна створити файл config.js з рядком app.hideMenuItem ("File"); в директорії% SystemRoot% Program FilesAdobeAcrobat 6.0ReaderJavascripts
7
Пам'ятайте про те, що технічні засоби, м'яко кажучи, недосконалі, тому для запобігання втрати потрібних даних створюйте резервні копії і зберігайте в безпечному місці
Часто буває, що на одному комп'ютері може працювати декілька чоловік і, відповідно, на жорсткому диску ПК зберігаються різні файли, які належать різним користувачам. В таких випадках хочеться уникнути ситуацій, коли інша людина копіює собі ваші файли.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Перш за все варто сказати, що просто заборонити копіювати файл практично неможливо, хоча в даний час і ведуться подібні розробки захисту інформації.
2
Одним з варіантів захисту файлів від копіювання може бути блокування можливістю користуватися флеш-накопичувачами. Тоді у інших користувачів просто не буде шансів скопіювати файл на свій носій інформації. А для цього необхідно ввести заборону на використання USB-пристроїв. Введіть в пошуку «Мій комп'ютер» рядок Usbstor.pnf. Після того як система знайде цей файл, там же введіть рядок Usbstor.inf.
3
Натисніть на знайдений Usbstor.pnf файл правою кнопкою мишки і у виниклому меню виберіть «Властивості». Потім повторіть те ж саме дію з файлом Usbstor.inf, після чого у властивостях обох файлів виберіть вкладку «Безпека», а в ній - компонент «Групи і користувачі». Зі списку користувачів виберіть тих, яким ви хочете заблокувати можливість копіювати файли на флешку. Для цього навпроти рядка «Повний доступ» поставте галочку в пункті «Заборонити». Тепер система блокує можливість користування флешками для цих користувачів.
4
Також обмежте доступ до самих файлам і зробіть їх прихованими. Для цього виберіть потрібний вам файл або папку з файлам і і натисніть по ньому правою кнопкою мишки. Навпроти рядка «Атрибути» встановіть галочку біля слова «Прихований». Потім натисніть «Застосувати» і ОК.
5
Далі натисніть F1. Так ви викличте меню довідки. У пошуку цього меню введіть «Властивості папки». З отриманих результатів виберіть послідовно «Зміна властивостей папки» - «Відкрити діалогове вікно" - "Вид». Потягніть повзунок до самого низу вікна. Після виберіть пункт «Не показувати приховані файли і папки».
6
Тепер всі ваші «Приховані» файли можна побачити на комп'ютері. Таким способом ви обмежите доступ до самого файлу і, відповідно, зменшите ймовірність його копіювання іншими користувачами.