Як змінити колір одного посилання. Як змінити в html колір посилання.

Веб-майстру по роду професії доводиться редагувати зовнішній вигляд інтернет-сторінок. Міняти іноді потрібно різні елементи: фон сторінки, розмір і колір шрифту, розташування інформаційних блоків та багато іншого. Також вимагається при нагоді і поміняти колір одній посилання на сторінці.
Вам знадобиться
  • Програма Dreamweaver
Інструкція
1
Є два способи змінити колір овую гаму посилань. Ці два способи залежать від того, в якому файлі заданий колір посилань. Це або сам html-документ, або додатковий файл таблиці стилів CSS. Але тут потрібно пам'ятати, якщо вам потрібно поміняти колір всіх посилань, то потрібно звичайно, редагувати саму таблицю стилів. Так як в ній зазвичай прописують загальні правила для відображення всіх елементів на сторінці. А якщо хочете змінити тільки лише одне посилання, то краще відредагувати колір посилання в самому html-документі. В останньому випадку виправлення торкнуться не всіх посилань, а тільки лише однією.
2
Відкрийте вашу сторінку в одному з html-редакторів. Знайдіть в коді наступний рядок, яка зображена на картинці. У цьому рядку ви побачите наступний напис: «color: # 800000». Де «color» - це значення, яке вказує властивості колір а, а «# 800000» це цифрове значення колір а посилання. Для того щоб його поміняти, вам необхідно ввести інші цифри.
3
Цифрове значення можна дізнатися зі спеціальних таблиць колір ів. Одна з таких колір ов представлена на картинці. Зберегти зміни та колір посилання стане іншим.
Корисна порада
Для того що б оперативно міняти колір посилань або вносити інші зміни в html-документ, краще користуватися редактором Dreamweaver. Цей редактор найпотужніший і надає величезну кількість можливостей вирішення для веб - майстрів.
Початківці веб-розробники часто задаються питанням про зміну оформлення гіперпосилань. Це цілком природно, адже тема про правильне оформлення посилань постійно піднімається дизайнерами і верстальниками.
Інструкція
1
За умовчанням, посилання оформлюються синім (# 0000FF) кольором, мають нижнє підкреслення і міняють колір при переході на фіолетовий (# 800080), причому активні посилання виділяються червоним кольором (# FF0000). Установка квітів для всіх посилань на сторінці в різних їх станах здійснюється стандартними засобами HTML - трьома атрибутами тега . Зміна параметрів оформлення окремих посилань може бути здійснено за допомогою зміни значень атрибутів відповідного тега .