Як на сайт вставити форму.

Форми на сайті містять різні елементи управління і служать для організації взаємодії з користувачем. Наявність на сайті форми дає можливість користувачеві вводити і відправляти реєстраційні дані, повідомлення та іншу інформацію. Причому форма повинна не просто зчитувати введений текст, а й певним чином його обробляти.
Вам знадобиться
  • - скрипт форми.
Інструкція
1
Основною складністю при створенні форми є забезпечення безпеки інформації, що вводиться для сайту та інших користувачів. Однією з найпоширеніших вразливостей є звані XSS-ін'єкції, суть яких полягає в можливості виконання в браузері користувача шкідливого исполнимого коду. Тому форма повинна мати фільтр, який не дозволяє вводити небезпечні символи або замінюючий їх безпечними аналогами в іншому кодуванні. Фільтри потрібні і в інших ситуаціях - наприклад, в поле введення електронної поштової адреси може стояти фільтр на введення знаків в будь-якій розкладці, крім англійської.
2
Реалізується форма в веді скрипта, написаного на одному з скриптових мов, найчастіше використовується PHP. Код форми можна вставити на сайт двома способами: безпосередньо в код сторінки і окремим приєднуються файлом. У першому випадку виконуваний код укладається між тегами "" (Без лапок). Розширення сторінки повинно бути * .php. Якщо у сторінки розширення * .html або * .htm, його треба просто змінити на * .php. Сервер може бути налаштований на обробку php-файлів з різними розширеннями, в цьому випадку міняти розширення не потрібно.
3
Якщо скрипт представлений окремим файлом, в коді сторінки на нього повинна бути зроблена відповідна посилання виду: . Якщо сторінки на вашому сайті мають розширення * .html, то змініть його на * .php або створіть в корені сайту файл .htaccess (з точкою перед назвою), після чого додайте в нього рядок "AddHandler application/x-httpd-php .html .htm "(без лапок).
4
Скрипт форми можна написати самому, але набагато простіше знайти в мережі вже готовий варіант і доопрацювати його потрібним чином. Найкраще переглянути код декількох варіантів, оцінити їхні переваги й недоліки. Розібравшись в тому, як побудований скрипт форми, ви завжди зможете змінити його так, як вам зручніше, або створити за зразком вже існуючих скриптів свій власний.