Як збільшити потужність на Мінську.

Для двигунів ММВЗ, що встановлюються на мотоцикли «Мінськ», існує кілька способів підвищити потужність. Кожен з них має свої особливості і застосовується як індивідуально, так і в комплексі з іншими методами форсування.
Вам знадобиться
  • - тюнінгові комплекти;
  • - нові запасні частини;
  • - ремонтне обладнання
Інструкція
1
Розточчя циліндри до ремонтних розмірів поршнів. Встановіть нову поршневу групу. Цим самим ви збільшите робочий об'єм циліндра, що, в свою чергу, дасть приріст потужності без збільшення оборотів двигуна. Даний спосіб форсировки має сенс тільки для нових двигунів.
2
Встановіть пелюсткові клапани типу boyesen і підвищіть висоту перепускних вікон по відношенню до випускного вікна. Ефект - підвищення потужності на низьких оборотах, що дозволяє мотоциклу легше рушати з місця, швидко розганятися, краще рухатися в тяжких умовах і під навантаженням.
3
Розточчя випускне вікно. При цьому воно буде знаходитися у відкритому стані більший час і зможе пропускати через себе більшу кількість газів. Максимальні оберти двигуна підвищаться разом з його потужністю за рахунок поліпшення продувки циліндра в режимі високих обертів коленвала. Але на низьких частотах обертання потужність знизиться, оскільки частина паливної суміші буде згоряти неефективно.
4
Вдоскональте продувку циліндра, щоб попередній метод форсировки був ще більш ефективним. Для цього розширте штатні перепускні вікна і проточите третій продувочний канал. Це поліпшить наповнення циліндра, на високих оборотах не буде накопичуватися робоча суміш в картері.
5
Встановіть карбюратор з більш великим діаметром дифузора. Більш широкий дифузор дозволить карбюратору приготовляти для циліндра більшу кількість робочої суміші, що надзвичайно важливо для форсованого двигуна. Якщо не виконати цю модифікацію, більш потужний двигун не зможе розкрити весь свій потенціал, так як буде постійно відчувати «голодування» - брак паливної суміші.
6
Встановіть резонатор впускної системи. При цьому тюнінговий резонатор повинен мати можливість після установки налаштувати його роботу на певні обороти, як правило, близькі до максимальних. Цей метод дозволить повернути частину робочої суміші, що вилетіла з циліндра в випускне вікно при продувці, назад у камеру згоряння. А це, в свою чергу, теж дасть деякий приріст потужності.