Як викласти сайт в Яндекс.

Яндекс є однією з найбільших і авторитетних пошукових систем, цим сервісом користуються мільйони відвідувачів інтернету. Місце сайту в рейтингу багато в чому залежить від його правильної і швидкої індексації в пошукових системах, в тому числі і в Яндексі.
Інструкція
1
Популярність Яндекса зросла ще більше після того, як його пошуковик стала використовувати відома служба Рамблер. Створюючи сайт, його власник зазвичай зацікавлений у високій місці нового ресурсу, займаному в пошуковій видачі. Створений сайт рано чи пізно буде автоматично проіндексовані, однак його поява серед видаваних посилань можна значно прискорити, внісши сайт в пошукові системи.
2
Щоб внести сайт в Яндекс, перейдіть на сторінку «Яндекс.Вебмайстер». Далі у вас буде два варіанти: ви можете просто перейти по посиланню «Повідомити про новий сайт», додати в поле URL головної сторінки вашого сайту, ввести капчу (захист від автоматичного введення) і натиснути кнопку «Додати». Процедура закінчена, ваш сайт буде додано до Яндекс. Всі інші сторінки нового ресурсу сервіс знайде автоматично, їх додавати не треба.
3
У другому випадку вам слід зареєструватися. Для цього на сторінці «Яндекс.Вебмайстер» натисніть кнопку «Увійти» в правому верхньому кутку, на формі, що з'явилася входу натисніть рядок «Зареєструватися». Після реєстрації увійдіть в свій аккаунт. Тепер ви зможете не просто додати сайт в пошуковик, але і отримувати повну інформацію по його індексації. Довідкові матеріали Яндекса допоможуть вам правильно налаштувати і оптимізувати сайт, що підвищить його місця в пошуковій видачі.
4
Створений сайт необхідно додати у всі популярні пошукові системи. Але слід знати, що проста реєстрація в них не дозволить вашому сайту піднятися на високі місця в рейтингу, особливо якщо його тематика і контент не є абсолютно унікальними. Чим вища конкуренція по пошуковим запитам, тим складніше сайту піднятися в рейтингу. Навіть якщо він створений за всіма правилами, тобто з підбором семантичного ядра і з якісної SEO-оптимізацією, розраховувати на високі місця в пошуковій видачі без додаткових зусиль не доводиться.
5
Основною умовою підвищення рейтингу є наявність великої кількості зовнішніх посилань на сайт. Отримують їх різними способами - хтось просто купує, інші власники розміщують інформацію про свій сайт на форумах, у гостьових книгах, блогах, роблять безкоштовні розсилки (з посиланням на сайт) і т.д. Чим більше про вашому сайті згадок, тим вище його позиції в рейтингу. Варто відзначити, що «розкручувати» має сенс лише комерційний сайт. Якщо ви не ставите рекламу, і у вас немає мети прямо або побічно заробити на сайті, досить просто додати його в пошуковики. А можна не робити і цього, протягом одного-двох місяців він все одно з'явиться у всіх пошукових системах.