Як відправляти лист з повідомленням.

Більшість користувачів мережі інтернет регулярно обмінюються листами по електронній пошті. Це дуже зручно. Лист приходить в електронному вигляді. Доставляється практично миттєво. Відправити лист можна з будь-якої точки земної кулі, де є інтернет. Іноді дуже важливо знати чи отримав лист адресат, або необхідно кілька разів його дублювати. Багато поштові сервіси надають послугу відправити лист з повідомленням. Це коли адресат підтверджує отримання листа. І вам по електронній пошті приходить повідомлення про те, що адресат отримав листа. Як це зробити ви дізнаєтеся в цій статті.
Інструкція
1
Послугу відправити лист з повідомленням надають багато поштові сервіси. Ми розберемо, як відправити такий лист на прикладі однієї популярної поштової служби mail.ru.
2
Вам знадобиться доступ в інтернет і власний поштовий ящик на цьому сервісі. Відкрийте браузер. В адресному рядку наберіть mail.ru. Увійдіть у вашу поштову скриньку. Виберіть вкладку «написати лист». Перед вами з'явиться форма для відправки листа. Заповнюєте, кому ви відправляєте лист, вказуєте тему листа. Нижче пишете текст листа. Якщо необхідно прикріплюєте потрібні вам файли.
3
Далі, трохи вище поля «кому» є пункт «Показати всі поля». Натискаєте на нього лівою кнопкою миші. Перед вами з'являться додаткові поля для заповнення. На одне рядку з кнопкою «прикріпити файл» ви побачите ще два пункти: «важливе» і «с повідомленням». Поставте галочку в пункті «с повідомленням». І відправте лист.
4
Адресат, одержавши лист, підтвердить отримання листа. І у себе в поштовій скриньці ви тут же побачите це підтвердження. Після цього ви будете точно знати, що ваш лист отримано і прочитано. За таким же принципом письма с повідомленням можна відсилати і в інших поштових сервісах.
При відправленні звичайного листа ви не можете бути абсолютно впевнені в тому, що воно буде отримане адресатом, а не загубиться по дорозі до нього. Якщо ви хочете бути в курсі отримання вашого повідомлення, відправте лист з повідомленням про врученні .
Вам знадобиться
  • - конверт;
  • - бланк повідомлення про вручення;
  • - ручка;
  • - гроші.
Інструкція
1
Зробіть копію документів, перш ніж відправляти їх. Це знадобиться для того, щоб у випадку втрати письма у вас не виникло проблем з їх відновленням. Як правило, листами з повідомленням про врученні відправляються важливі документи, і їх відправник повинен бути впевнений в тому, що лист було доставлено. Після того як адресат отримає лист , вам буде надіслано повідомлення про це з відповідною позначкою.
2
Відвідайте найближче відділення Пошти Росії і відправте замовне лист з повідомленням про врученні . Для цього правильно оформите конверт. У його лівому верхньому куті вкажіть ваші ПІБ без скорочень, далі напишіть індекс і поштову адресу. У правому нижньому кутку вкажіть ПІБ одержувача, його індекс та адресу.
3
Попросіть у співробітників пошти бланк повідомлення про врученні і заповніть його. Цей бланк можна знайти в інтернеті, роздрукувати та заповнити самостійно вдома. На лицьовій стороні в розділі «Вид повідомлення» поставте галочку напроти пункту «Простий». В розділі «Вид відправлення» галочкою відзначте пункти «Лист» і «Замовне». Тут же в графах «Кому» і «Адреса» вкажіть свої ПІБ та поштову адресу, на який повинно прийти повідомлення.
4
Заповніть зворотну сторону повідомлення. В графі «Вид відправлення» напишіть «Замовне лист з повідомленням». Тут же ви побачите рядки «Найменування адресата» і «Адреса». Вкажіть ПІБ одержувача Вашого листа, його поштову адресу та індекс. Решта рядків залиште незаповненими, т.к. вони заповнюються працівниками Пошти Росії.
5
Запитайте, де знаходиться вікно, в якому беруть рекомендовані листи. Віддайте своє лист туди і внесіть за нього плату. Дочекайтеся, поки працівник пошти дасть вам чек. Не викидайте його, т.к. саме він стане підтвердженням того, що вами було відправлено замовне лист .
Корисна порада
Замість замовного ви можете відправити цінний лист з описом з повідомленням про вручення. В цьому випадку працівниками пошти будуть описані всі документи, що знаходяться у вашому конверті, тому не запечатує конверт перед тим, як віддати його співробітникові пошти.