Як зробити будинок для кішок своїми руками. Як навчити кота до лотка.

Кішки дуже ласкаві і товариські тварини, які люблять увагу господаря і вміють вимагати його. І, разом з тим, вони досить незалежні, час від часу їм потрібно усамітнення, де в спокійній обстановці вони можуть виспатися і відпочити. У магазинах продаються спеціальні котячі будиночки, але не завжди вони можуть вписатися в інтер'єр будинку. Щоб порадувати свого улюбленця, ви можете зробити будинок для кішки своїми руками.
Вам знадобиться
 • - лист фанери товщиною 8 мм;
 • - лобзик;
 • - шматок пластикової труби діаметром 10 см;
 • - меблевий кріплення - куточки;
 • - клей ПВА;
 • - щільне килимове покриття;
 • - мотузка.
Інструкція
1
Ви можете зробити своєму вихованцеві не просто будиночок, а зручну наглядову майданчик, когтеточку і місце для сну, які буде поєднувати в собі ця конструкція. Врахуйте, що для виготовлення місця для кішки необхідно використовувати тільки натуральні матеріали, не мають різкого і неприємного запаху, інакше вона просто не прийме таке житло. Крім того, постарайтеся, щоб ця споруда була досить міцним і спокійно витримувало вага вашого вихованця.
2
Кішки - дивовижні істоти і навіть величезний кіт здатний «упакуватися» у взуттєву коробку з-під жіночих туфель. Але вам потрібно зробити будиночок, в якому йому буде де витягнути лапки. За допомогою лобзика випиляєте з листа фанери 7 квадратів 40х40 або 50х50 см, залежно від розмірів вашого вихованця. Якщо він ще кошеня, то робіть будиночок «на виріст». 6 квадратів будуть служити стінами, стелею і підлогою нового котячого житла, а сьомий - спостережної майданчиком.
3
Випиляєте отвір-дверцята в одному із квадратів. Вона може бути круглої, діаметром 25-30 см, а може бути прямокутної зі злегка закругленими кутами.
4
Обейте одну бічну поверхню кожної квадратної деталі килимовим покриттям. Це буде внутрішня частина майбутнього котячого будинку. Зберіть з 6 деталей куб, закріпивши їх між собою за допомогою меблевих куточків. Всі шви рясно промажте клеєм ПВА.
5
Шматок пластикової труби довжиною 35-40 см щільно, виток до витка, обмотайте мотузкою, надійно закріпивши її кінці, щоб мотузка згодом не розмоталася - їй доведеться виносити великі навантаження, адже вона буде служити когтеточку. Меблевими куточками закріпіть її як трубу на даху котячого будиночка.
6
За допомогою меблевих куточків прикріпіть до верхнього краю труби сьомого квадрат - спостережну майданчик, який теж повинна бути оббита килимовим покриттям. Якщо необхідно, можете обклеїти зовнішні поверхні будиночка який-небудь тканиною або цупким папером. Покладіть всередину будиночка іграшки та ласощі, які так любить ваш вихованець, і кличте його святкувати новосілля.
Зверніть увагу
Будинок для кішки своїми руками. Усі власники пухнастих вихованців прекрасно знають, як гостро потребує їх чотириногий друг у власному будинку, а якщо бути точніше в затишному і комфортному будиночку, де він може спокійно відпочити від повсякденних «турбот» або при бажанні просто усамітнитися від настирливих господарів. Адже кішки, втомлюються, як і ми.
Корисна порада
У підсумку, у нас повинен вийде будиночок наведений на фото нижче. Будиночок для кішки своїми руками. Основним матеріалом застосовуваним для виготовлення будиночка є ДВП. Плита ріжеться за допомогою електролобзика, при цьому лобзиком можна різати і фігурні деталі. Далі ви можете подивитися й інші варіанти втілення котячого щастя, а крім того гідного елемента обстановки вашої квартири або будинку.
Кошкін будиночок можна купити в магазині, але можна зробити самостійно. Щоб він був зручним, сподобався кішці і відвернув її від звички точити кігті про меблі, в ньому обов'язково повинні бути присутніми наступні елементи: норка, полички і когтеточка, яку часто роблять у формі стовпчика. Тоді тварина може забиратися по трубі на поличку нагорі. Поличку слід встановлювати на висоті, так як кішки дуже люблять зверху оглядати свою територію.
Вам знадобиться
 • - Листи фанери товщиною 1см.
 • - Куточки, саморізи, болти.
 • - Каналізаційна труба.
 • - Товста мотузка для обмотки труби (0, 6-10мм) з натуральних волокон.
 • - Клей без запаху.
 • - Тканина, килимове покриття або хутро для оббивки.
 • - Тканина, поролон.
Інструкція
1
Виготовлення будиночок а для кішки самостійно вам в будь-якому випадку обійдеться в значно меншу суму, ніж його купівля. Тому ви можете особливо не економити в розмірах конструкції - чим вище буде отриманий будиночок , тим позитивніше його оцінить кішка. Оптимальні розміри ви вибираєте самі, але висоту бажано зробити вище 1 м. Не забувайте про стійкість конструкції.
2
Планування будиночок а ви можете придумати самостійно, а можете підглянути в спеціалізованих магазинах для тварин: там є великий вибір будиночок ов самого різного виду. Загальна конструкція така: внизу короб-норка, від якого вгору йде труба-когтеточка, на її вершині поличка для відпочинку. Для оббивки найкраще використовувати килимове покриття, натуральне і не занадто жорстке, щоб кішка не пошкодила кігті. Продумуючи будиночок , робіть його стійким або відразу вирішите, як кріпити його до підлоги. У Кошкіна будиночок а обов'язково має бути дно.
3
Щоб зробити кішці будиночок , спочатку випиляєте стінки і підлога з фанери, а також викрійку для полки. Розміри будиночок а вибирайте так, щоб вашої вихованки там було комфортно, зазвичай габарити 60х60х40 влаштовують будь-яку кішку. Скріпіть короб саморізами або шурупами, спочатку приробити всі сторони до задньої стінки, а в останню чергу прилаштовувати передню частину, якщо вона є. Всі кріплення робіть так, щоб вони були непомітні.
4
Для полки зручно взяти аркуш приблизно 50 на 50 см. Наклейте на неї лист поролону, а зверху обтягніть все тканиною. Внутрішню частину будиночок а також обтягніть тканиною, але не використовуйте степплер або гвоздики, інакше ваша тварина ризикує поламати кігті або випадково ними зачепитися. Клей - найкращий засіб для кріплення тканини всередині будиночок а.
5
Установка труби. До обох кінцях труби прикріпіть по 4 куточка-кріплення. Потім з'єднайте її спочатку з основою будиночок а, а потім приробити верхню полицю. На завершення операції обмотайте трубу мотузкою і закріпіть кінці. Трубу обмотують в два шари. Перший закріплюється великою кількістю клею. Коли шар висихає, його проклеюють двостороннім скотчем, і потім також накладають другий шар.
Корисна порада
Побудувати кошкин будиночок - це півсправи. Щоб ваша улюблениця помітила і оцінила його, поставте конструкцію в те місце, де вона любить відпочивати. Реакція тварини не забариться піти - кішка буде спати в новому будиночку і лазити по ньому.