Як відновити домен.

Нерідко бувають випадки, коли власники втрачають свої домени, забувши заплатити вчасно реєстратору, з-за якого-небудь збою, або в результаті шахрайських дій третіх осіб. Незалежно від причин втрати домена, його відновлення почніть зі зв'язку з фірмою-реєстратором.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - заява;
  • - гроші на оплату послуг.
Інструкція
1
Центри реєстрації доменів зазвичай встановлюють періоди відновлення, в перебігу яких домени, що видаляються через несплату, можна повернути. Після закінчення цього терміну домен переходить в стадію відстрочки, коли він не може бути відновлений. Щоб дізнатися, в якому періоді знаходиться ваш домен, увійдіть в панель управління за адресою, вказаною в договорі і на сайті центру реєстрації доменів. По завершенні процедури видалення з реєстру та закінчення періоду відстрочки домен може бути заново зареєстрований будь-якою особою. Врахуйте, що процедура відновлення свого домену дорога і тривала - до 5 робочих днів і більше.
2
Якщо ви зареєстровані в якості адміністратора домену, зробіть оплату відновлення та продовження реєстрації домену. Також відправте електронною поштою запит на відновлення із зазначенням доменного імені. У відповідь на нього вам прийде посилання для авторизації, яка дійсна протягом доби. Перейшовши по ній, ви підтверджуєте свою згоду на відновлення домену та оплату відповідних послуг. Про відновлення і продовження домена вас проінформують по електронній пошті, адресу якої ви вказали в договорі. Подробиці відновлення шукайте в інструкції на сайті вашого реєстратора домену.
3
У всіх інших випадках для відновлення домену особисто відвідайте офіс фірми-реєстратора з паспортом. В офісі напишіть заяву на відновлення домену та оплатіть цю послугу згідно з тарифами реєстратора. Якщо ви з якихось причин не можете особисто відвідати офіс, відправте нотаріально завірений лист. Завірення у нотаріуса потрібно для того, щоб засвідчити вашу особу. У лист також вкладете нотаріально завірені копії сторінок вашого паспорта, заява на відновлення домену у вільній формі і квитанцію про оплату послуги відновлення та продовження реєстрації.