Як знеболити зуб. Як знеболити зуб вагітної.

Біль зубів - це один з найнеприємніших видів болю. Якщо розболівся зуб, потрібно відразу ж іти до стоматолога. Але не завжди це буває можливим. Тому люди часто застосовують способи, що дозволяють тимчасово знеболити зуб, прибрати зубний біль.
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь вдома, на роботі або в іншому місці, де можливо скористатися плодами цивілізації, все не так погано. Можна прийняти будь-яку знеболюючу пігулку - аспірин, анальгін, ібупрофен і т.п. Можна покласти на зуб ватку, змочену в валокордин - допомагає або постійно полоскати рот теплим розчином соди з крапелькою йоду. Хороший ефект дають і кубики льоду, прикладені до ниючого зубу: досягається ефект заморозки.
2
Якщо під рукою немає таблеток, льоду, лікарських засобів, на допомогу прийде народна медицина. Можна зробити відвар з шавлії або кореня подорожника, настій материнки і полоскати ними рот. Добре діє на хворі зуби прополіс. Його тримають на місці, яке болить. Можна прикласти до зап'ястя руки кашку з цибулі, часнику і солі. Якщо болить зуб з лівого боку - до правого зап'ястя і навпаки.
3
Крім різних прикладань і полоскань існують і механічні способи позбавлення від зубного болю. Можна масажувати руку кубиком льоду. Рука повинна бути протилежної тій стороні, на якій болить зуб. Масажувати круговими рухами слід точку, в якій перетинаються кістки великого і вказівного пальців. Можна масажувати і вухо. Треба взяти двома пальцями край того вуха, з якого боку болить зую, і масажувати 5-7 хвилин. Потім перейти до мочки. Біль має пройти.