Як зняти передній бампер на "Мазді 3". мазда 3 полагодити передній бампер.

Демонтаж і установку переднього бампера на автомобілі «Мазда 3» краще проводити на оглядовій ямі, на естакаді або вивісивши передню частину підйомником. Інакше через низький дорожнього просвіту, яка властива всім «Мазда», ви будете відчувати сильні незручності.
Вам знадобиться
  • - ключі гайкові;
  • - викрутка плоска.
Інструкція
1
Перед проведенням робіт від'єднайте негативний дріт від клеми акумуляторної батареї. Потім зніміть захист картера. У районі кріплення підкрилки до бампера знайдіть пластмасові кліпси і відверніть їх. Злегка відсунувши підкрилок, знайдіть болт, що кріпить бампер до крила і відкрутіть його. Ті ж самі процедури виконайте з іншого боку автомобіля.
2
Поглянувши на бампер знизу, знайдіть 10 болтів, що кріплять його в нижній частині і відверніть їх. Після цього відкрийте капот, знайдіть кріплення фар. Воно складається з великої болта і трьох кліпс. Відкручуйте болт і кліпсу, розташовану найближче до радіатора. Решта кліпси відвертати не потрібно. Потім зніміть гумові подушки, що пом'якшують удар капота при його закритті. Під цими гумками знайдіть пластмасові кліпси. Подденьте їх плоскою викруткою, посуньте в сторону і вийміть з гнізд. Викрутіть чотири пістона, що кріплять верхню частину бампера і грати радіатора.
3
Взявшись за кінці бампера або за ніші коліс, потягніть їх назовні, щоб розчепити замок бампера і зняти його з направляючих. При цьому постарайтеся не зламати направляючі «вусики» на кріпильних кронштейнах. Після від'єднання одного із замків бампера він може впасти і пошкодиться. Тому при звільненні одного із замків закріпіть його належним чином.
4
З боку решітки радіатора на передньому підсилювачі знайдіть передній замок і отщелкніте його. Після цього, взявшись за передню частину бампера, потягніть його вперед. Не забудьте вжити заходів, що перешкоджають зісковзуванню його на підлогу. Якщо на автомобілі встановлені протитуманні фари, спочатку злегка висуньте бампер, відключіть їх, а потім продовжуйте демонтаж деталі. Знімаючи бампер, стежте за датчиком зовнішньої температури, щоб не пошкодити його. Він розташований за нижньою гратами бампера, на кордоні самого бампера та захисту картера.