Як навчити ключ на Калині. приора навчання ключів іммобілайзера.

Ключі дистанційного керування замками дверей для Лади Калини програмуються аналогічно ключам до Ладі Пріорі, Ниві та позашляховику УАЗ Патріот. За винятком майстер-ключа червоного кольору, ніяких приладів не потрібно.
Вам знадобиться
  • - майстер-ключ.
Інструкція
1
Пульт дистанційного керування замками дверей, сигналізації, стекол, багажника і іммобілайзера кріпиться на лезі ключа запалювання і призначений для роботи як по радіоканалу, так і по транспордерному каналу. Заходи безпеки при поводженні з ним такі ж, як і з іншими електронними пристроями: бережіть їх від механічних пошкоджень, від впливу вологи, від нагрівання і переохолодження і т.д.
2
Перед початком роботи з пультом дистанційного керування увімкніть її (навчіть), використовуючи майстер-ключ від іммобілайзера. Він відрізняється від інших ключів забарвленням червоного кольору. Після активації пульт зможе функціонувати як кодовий ключ іммобілайзера і знімати заборону для запуску двигуна. Система допускає активацію і роботу одночасно з двома пультами дистанційного керування.
3
Перед початком навчання переконайтеся, що в бензобаку не менше 10 л палива. В іншому випадку ви ризикуєте заплутатися в звукових сигналах, що подаються машиною. Закрийте всі двері, включіть запалення майстер-ключем і почекайте не менше 6 секунд. Потім вимкніть запалювання. При цьому повинен почати швидко блимати сигналізатор в блоці контрольних ламп і продовжувати робити це протягом всієї процедури навчання. Якщо це миготіння припиниться, значить ви допустили помилку, вийшли за рамки відведеного часу або сталася якась несправність.
4
Вийміть майстер-ключ із замка запалювання. Потім до закінчення 6 секунд вставте в замок навчаний ключ і включіть їм запалювання. Іммобілайзер при цьому повинен подати три звукові сигнали, а через 6 секунд - ще два. Вийміть навчений ключ із замка запалювання. Якщо навчання не відбулося, повторіть процедуру ще раз, намагаючись не виходити за рамки 6-секундного інтервалу, або шукайте в іммобілайзер несправність.
Зверніть увагу
Процедуру навчання застосовуйте у випадках: активації нового ключа, стирання старого пульта, зміни пароля системи при продажу автомобіля, зміні іммобілайзера або контролера. Навчайте тільки нові ключі, жодного разу до цього не використовувалися для цієї процедури, або ті, які вже навчалися за допомогою використовуваного майстер-ключа. Самим же майстер-ключем намагайтеся не користуватися. Зберігайте його в надійному місці.